Foretold

Łowcy demonów (tom 4)
Foretold
Przepowiednia
córka łowcy demonów

Nie polecam nudna książka bohaterka i te jej ,,miłosne wpadki'' czy jak to nazwać nie no masakra poprzednie części również.

Super *-*

Super *-*

Zdecydowanie najlepszy tom calej serii. Niemniej jednak, Lowcy Demonow naleza moim zdaniem do slabszych w swoim gatunku. Niby historia miala potencjal, ale slabo napisana. Chaotyczne przedstawianie faktow, z jednej strony powtarzanie niektorych informacji po 10 razy, z drugiej jednak skoki myslowe. Glowna bohaterka stabilna uczuciowo jak listek na wietrze- jak jej powiedza, tam poleci. Poza tym, Oliver nie wniosla swoja seria nic nowego, powielila jedynie istniejace schematy: mlodzi ludzie w niebezpieczenstwie, ratuja swiat, prawie przy tym gina. Zakochuja sie w sobie i zyja happy ever after. Do tego szczypta bohaterow pozytywno- negatywnych plus madry i praktycznie jasnowidzacy mentor i taaadaaaa: gotowa ksiazka "fantasy" dla mlodziezy. Summa summarum: podobalo mi sie to wszystko raczej srednio.

No cóż, powiem tylko że się zawiodłam :(

No cóż, powiem tylko że się zawiodłam :(

Uwielbiam Riley i Becka xd

Uwielbiam Riley i Becka xd

Kontynuacja super książki z opisu wydaje się strasznie ciekawa.

Kontynuacja super książki z opisu wydaje się strasznie ciekawa.

Świetna książka! :)

Świetna książka! :)

Przeczytałam pierwszą część z serii "Łowcy Demonów", tą także chcę przeczytać. Głównie ze względu na bardzo lubianego przeze mnie bohatera - Denvera Becka. Autorka jest dla mnie geniuszem i autorytetem, uwielbiam jej książki i sposób w jaki pisze.

• Do kupienia
  • Romans