Dotyk Nieba. Współczesne cuda za wstawiennictwem świętych

Fronda
cuda Jan Paweł II
literatura faktu
cuda Jan Paweł II

Książka nie jest suchym opisem wydarzeń od strony duchownych i medycznych faktów.
Napisana przystępnym językiem jest bardzo przyjemna w odbiorze i ukazuje niewyjaśnione naukowo uzdrowienia nie tylko z jednej strony.
Historie opisane są zwięźle opowiedziane oczami świadków, księży, lekarzy oraz samych uzdrowionych.

Wzruszające relacje poruszające serce.

• Literatura faktu
  • 1000 książek