Główna rola w teatrze życia

Elżbieta Ruman Wydawnictwo: Fronda biografia, autobiografia, pamiętnik
Fronda
aktor teatr wiara Małgorzata Kożuchowska Jerzy Stuhr Jan Kobuszewski Olgierd Łukasiewicz Jerzy Zelnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
2011-01-01

Cykl wywiadów z aktorami - praktykującymi katolikami. W zalewie literatury miernej, interesujące spojrzenie na rzeczywistość ze strony m. in. takich gwiazd jak Jan Kobuszewski, Jerzy Stuhr, Olgierd Łukaszewicz, Teresa Lipowska, Maciej Rayzacher, Jerzy Zelnik - ze starszego pokolenia, Małgorzata Kożuchowska, Ewa Gorzelak.

• Polscy filmowi
  • Z polecenia
  • PRZESŁUCHANE
  • Religia
  • Filmowe

Dodaj cytat z książki Główna rola w teatrze życia