Steve Jobs: Sztuka prezentacji. Jak świetnie wypaść przed każdą publicznością

Carmine Gallo Wydawnictwo: Znak Literanova Seria: Punkty Przełomowe poradniki
The Presentation Secrets of Steve Jobs. How to Be Insanely Great in Front of Any Audience
Kamila Sławińska, Robert Sławiński
Znak Literanova
Steve Jobs prezentacje przemawianie
poradniki
Kamila Sławińska, Robert Sławiński
Punkty Przełomowe
Steve Jobs prezentacje przemawianie

Bardzo dobra książka o skutecznym tworzeniu i przedstawianiu prezentacji, ale też przemycona historia inspirującego człowieka. Serdecznie polecam.

Jeśli mam być szczery, to aktualnie najlepsza książka jaką przeczytałem.
Wielu twierdzi, że nie trzeba się zbyt starać pisząc książkę związaną ze Steve Jobsem, bo sam bohater jest w stanie się wybronić. Jak to wyglada w tym przypadku?

Autor rozkłada prezentacje jabłkowego giganta na czynniki pierwsze. Moim zdaniem wychodzi mu to świetnie. Treść nie dość, że rzeczywiście...

Dobry przewodnik dla tych, którzy nigdy nie występowali publicznie. Dla ludzi umiejących formułować swoje myśli jest tam tylko kilka (poniżej 5) cennych rad. Rzeczywiście warsztat mistrza Jobsa został rozłożony na czynniki pierwsze, ale ja tam raptem z tej lektury 2,5 strony notatek zrobiłam (z czego ponad pół strony dotyczyło zasad powtórzonych za Arystotelesem)....

Ciekawa książka o sztuce prezentacji. Wszystko poukładane w logiczną całość z ciekawymi przykładami ze świata Jobsa. Pytanie tylko, jak tę całą teorię przekuć w praktykę? To chyba najtrudniejszy element sztuki prezentacji.

Fantastyczna pozycja będąca przydatna każdemu chcącemu wypaść przed publicznością co najmniej lepiej niż przeciętnie.
Sporo wyniosłam z zaimplementowanych tam wskazówek, podejrzewam że dzięki przedstawianiu ich za pomocą konkretnych przykładów prezentacji, które kiedyś miały miejsce i można je znaleźć na youtube - wielki plus. Mimo, że większość z nich znałam już...

Całość recenzji dostępna na blogu "Kultura Osobista" - http://kulturaosobista.blog.pl/2016/01/06/mowca-idealny-czyli-sztuka-prezentacji-stevea-jobsa/

Wertując ostatnią z 248 stron książki „Steve Jobs: Sztuka prezentacji. Jak świetnie wypaść przed każdą publicznością” podsumowałem lekturę stwierdzeniem, że prezentacje to podstawa nie tylko na polu marketingowym, gdzie...

Rewelacja. Obowiązkowa lektura dla każdego kto musi/chce być dobrym mówcą i twórcą prezentacji.

No i kolejna nieudana przygoda, mimo że tytuł i temat rokowały inaczej. Z przykładu Steve'a Jobsa można się niewątpliwie wiele nauczyć, ale raczej nie pomoże w tym książka Galla. Nieciekawy styl, może nawet wybrane nie najciekawsze epizody. W zamierzeniu na pewno ambitne, ale w realizacji coś zdecydowanie nie wyszło. Autor silił się na ton guru, którym nie jest. Żeby...

Autor analizuje prezentacje wykonane przez Jobsa. Tajemnicą prezentacji Steve'a była prostota przekazu oparta na skojarzeniach i wizjonerstwie.

kilka przydatnych wskazowek

• Chcę w prezencie
  • 2019
  • Rozwój osobisty
  • 2013
  • Biznes

Carmine Gallo Steve Jobs: Sztuka prezentacji. Jak świetnie wypaść przed każdą publicznością Zobacz więcej