Tajemnica gazety

Tłumaczenie: Barbara Gawryluk
Cykl: Biuro detektywistyczne Lassego i Mai (tom 8)
Wydawnictwo: Zakamarki
Tidningsmysteriet
zagadki, detektywi
Pistacia

Lasse i Maja czytają artykuły zamieszczone w "Gazecie Valleby" i nie wierzą własnym oczom. Muhammed Karat używa fałszywych diamentów! Dyrektor szkoły ściągał na klasówkach! Komisarz policji kradnie jabłka! Czy to wszystko może być prawda? I skąd w gazecie tyle błędów ortograficznych?

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca

Monia | 2014-06-14

Cała seria jest rewelacyjna. Idealna dla młodego czytelnika w wieku 6-7 lat, który rozpoczyna przygodę z książką. Duże litery, ciekawe ilustracje i świetne przygody głównych bohaterów, wszystko to powoduje, że czyta się tą książkę lekko i przyjemnie. Ja przeczytałam większość mojej córce w wieku 6 lat, potem niektóre części ona już sama doczytała. Wszystkie są godne polecenia, nie ma jednej lepszej.

Gabi9454 | 2015-02-11

zabawne

stardoll | 2016-10-14
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Ta książka nie była przewidywalna,ani nie była nieprzewidywalna.Mieliśmy tutaj przedstawionych pracowników,którzy pracują nad gazetą.Mogliśmy sobie tutaj zgadywać,który z tych pracowników jest najbardziej podejrzany i,który jest rabusiem.Nie mogę powiedzieć,że ta książka jest nieprzewidywalna,bo wszyscy byli podejrzani z pracowników,ale nie mogę też powiedzieć,że jest przewidywalna,bo tylko zgadywałam.Mimo wszystko daje ocenę rewelacyjną,ponieważ i tak mi się podobała :)

Marcel | 2015-03-04

hwkdhkfsgbfkjsb\,dfgjsg.khaK.GWAKUFGZJK,B\ZG,JG\ZJKHGFZ\GKFAGASEGIKHAKJHKHLWYHUIWEHAUKHSEUIHWFLHLAHKHFAKJWHIUWHFEIUWHYIOJHEWAHOIWEYUEIOYWWi

Renula | 2012-12-25
Przeczytana: 2012 rok

Kupiła książkę dla 7 letniej córki. Ciekawsza od dvd w aucie :-). Polecam dla dzieciaków rozpoczynających czytanie.

olaf2009 | 2016-09-30
Przeczytana: 30 września 2016

Dobra. Wersja dla dorosłych miałaby 450 stron.

Julia | 2014-01-15
Przeczytana: 12 listopada 2013

Dla trochę młodszych. Detektywistyczne.

Filip | 2014-03-01
Przeczytana: 25 lutego 2014