Wyzwanie czytelnicze LC

Freddy i... kolega z drużyny

Tłumaczenie: Adam Kowalewski
Seria: Freddy i...
Wydawnictwo: Lucky
Ready, Freddy! Don't Sit on My Lunch
9788362502028
ZwykłaMatka

FREDDY THRESHER wie, że Max Sellars jest największym i najbardziej podłym łobuzem wśród wszystkich pierwszoklasistów. Najlepszy sposób na spokojne życie w szkole to zejść Maxowi z drogi. Inaczej uderzy cię, popchnie albo usiądzie na torebce z twoimi kanapkami. Freddy chyba oszalał, skoro sądzi, że pokona Maxa w walce o jedyne wolne miejsce w drużynie hokejowej? W tej sytuacji Jessie,...

W tej sytuacji Jessie, przyjaciółka Freddy'ego musi go do tego pojedynku przygotować.

źródło opisu: http://www.wydawnictwolucky.pl/dla-dzieci/freddy-i-kolega-z-druzyny

źródło okładki: http://www.wydawnictwolucky.pl/dla-dzieci/freddy-i-kolega-z-druzyny

SoyIza | 2016-10-18
Przeczytana: 25 lutego 2016