Bang Poland

angielski
Radek

Radek | 2012-12-24
Przeczytana: 23 grudnia 2012

Skandalizujący przewodnik po Polsce, napisany przez (ponoć) znanego PUA.

Roosh oddaje sprawiedliwość przede wszystkim polskim dziewczynom, ale i krajowi, a także facetom. Książka stanowi przewodnik dla mężczyzn z zachodu, jak należy zmienić grę, by była skuteczna w Polsce. Do tego trochę raportów z pola i ogólnych przemyśleń.

Przeczytałem ją z przyjemnością. Bezpośredni styl, uczciwe podejście i trochę humoru.

Zaszokowało mnie natomiast to, że autor przyznaje się do wielu przygód bez zabezpieczenia. Kompletnie nie pasuje mi to do obrazu profesjonalnego gracza, zwłaszcza w kontekście, że są to znajomości krótkoterminowe.

Zapadło mi w pamięć: "Nie ma co się zbyt elegancko ubierać. Dziewczyny w Polsce nie zwracają uwagi na styl. Weź pod uwagę, że idą do łóżka z facetami, którzy latem chadzają w dżinsowych szortach".

arek676 | 2016-07-15
Przeczytana: 15 grudnia 2015