Galoppmysteriet
konie, wyścigi konne
Irm

W Valleby odbywają się wyścigi konne. Widzowie obstawiają wybrane konie. Zgodnie z przewidywaniami trzech doświadczonych jeźdźców od razu zostawia w tyle debiutantkę Sarę Bernard. Ale co to? Najlepsze konie nagle tracą siły, zwalniają i zaczynają się dziwnie zachowywać. Lasse i Maja podejrzewają, że kryje się za tym jakiś spisek...

źródło opisu: http://www.zakamarki.pl/

źródło okładki: http://www.zakamarki.pl/

Alicja | 2016-08-10
Przeczytana: 10 sierpnia 2016

Jest ciekawa dla dzieci, które lubią zagadki. Ja szybko rozwiązałam tą zagadkę, ale i tak czym dłużej się czyta tym jest ciekawsza. Jest fajna akcja, a bohaterowie sympatyczni. Bardziej polubiłam Maję, bo jest trochę dowcipna i bystrzejsza od Lassego. Polecam.

Monia | 2014-06-14

Cała seria jest rewelacyjna. Idealna dla młodego czytelnika w wieku 6-7 lat, który rozpoczyna przygodę z książką. Duże litery, ciekawe ilustracje i świetne przygody głównych bohaterów, wszystko to powoduje, że czyta się tą książkę lekko i przyjemnie. Ja przeczytałam większość mojej córce w wieku 6 lat, potem niektóre części ona już sama doczytała. Wszystkie są godne polecenia, nie ma jednej lepszej.

trele_morele | 2018-02-15
Przeczytana: 15 stycznia 2017

Polecam tę część jak i całą serię. Nie tylko dla fanów jazdy konnej :-)

Alpuhara1 | 2018-06-24

Każda z Tajemnic Widmarka ma w sobie to "coś". Intryguje i bawi nie tylko młodego czytelnika.

koniarakoniara1205 | 2017-06-29
Przeczytana: 24 czerwca 2017
olaf2009 | 2017-01-24
Przeczytana: 23 stycznia 2017

Kolejna część o młodych detektywach. Wersja dla dorosłych miałaby 300 stron. Uważam, że ze względu na matactwo wyniki gonitwy powinny zostać anulowane, a wyścig odbyć się jeszcze raz.

Dorota Lewandowicz | 2013-11-05
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci