Tajemnica galopu

Martin WidmarkHelena Willis Cykl: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai (tom 17) literatura dziecięca 92 str.
Galoppmysteriet

literatura dziecięca
konie wyścigi konne

Porównaj ceny i

10/10

WCZORAJ BYŁAM W MOJEJ SZKOLNEJ BIBLIOTECE💚💞 JUŻ JAKO ABSOLWENTKA OD HMM W SUMIE MOŻNA POWIEDZIEĆ OD 17 CZERWCA BO WTEDY POJECHAŁAM NA 1 TEGOROCZNY WAKACYJNY TURNUS😂😂 NA SZCZĘŚCIE PANIE Z BIBLIOTEKI POŻYCZAJĄ TEŻ RÓŻNE POZYCJE ABSOLWENTOM 👏🏻👏🏻😂😂
ALE AD REM [PRZECHODZĄC DO RZECZY- SKUTKI WIELOLETNIEGO ORAZ WIELOKROTNEGO CZYTANIA JEŻYCJADY M. M.😂😂] POŻYCZYŁAM POWYŻSZY TOM JAK...

Każda z Tajemnic Widmarka ma w sobie to "coś". Intryguje i bawi nie tylko młodego czytelnika.

Polecam tę część jak i całą serię. Nie tylko dla fanów jazdy konnej :-)

Kolejna część o młodych detektywach. Wersja dla dorosłych miałaby 300 stron. Uważam, że ze względu na matactwo wyniki gonitwy powinny zostać anulowane, a wyścig odbyć się jeszcze raz.

Jest ciekawa dla dzieci, które lubią zagadki. Ja szybko rozwiązałam tą zagadkę, ale i tak czym dłużej się czyta tym jest ciekawsza. Jest fajna akcja, a bohaterowie sympatyczni. Bardziej polubiłam Maję, bo jest trochę dowcipna i bystrzejsza od Lassego. Polecam.

typowa książka dla dzieci lat 8

Cała seria jest rewelacyjna. Idealna dla młodego czytelnika w wieku 6-7 lat, który rozpoczyna przygodę z książką. Duże litery, ciekawe ilustracje i świetne przygody głównych bohaterów, wszystko to powoduje, że czyta się tą książkę lekko i przyjemnie. Ja przeczytałam większość mojej córce w wieku 6 lat, potem niektóre części ona już sama doczytała. Wszystkie są godne...

Dyskusje

• Z biblioteki
  • 2018
  • 2013
  • 2014
  • Konie

Dodaj cytat z książki Tajemnica galopu