Wyzwanie czytelnicze LC

Peter Pan
8385319166
Walt Disney, Potruś Pan
Asia

Pięknie ilutrowana książka autorstwa W.Disneya. To historia chłopca, który nigdy nie chciał dorosnąć.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

jagarkar | 2014-08-10
Przeczytana: 10 sierpnia 2014

Zawsze lubiłam opowieść o chłopcu, który nie chciał być dorosły. Jednak, gdy wróciłam do niej po latach, trochę mnie rozczarowała. Może to wina wydania (Klub Książek Disneya, 2001), a może już trochę dorosłam i nie pasuję do Nibylandii?

Jola | 2010-07-20
Przeczytana: 1995 rok

Zawsze dziwiłam się Piotrusiowi, że nie chce dorosnąć. Ja chciałam. A teraz chciałabym cofnąć czas choć na chwilę. ;)

Nie da się ocenić tej książki inaczej. Znam ją, jak każdą inną twórców Walta Disneya. Oczywiście bardziej lubiłam oglądać te bajki, ale wracałam do tych historii nie jeden raz zarówno w formie książkowej jak i tej odtwarzanej na kasecie VHS.

Agnieszka | 2014-01-11
Przeczytana: 09 sierpnia 2002

Pamiętam, że jak byłam mała najpierw obejrzałam film o Piotrusiu Panie, który tak mi sie spodobał, że poprosiłam tatę by przeczytał mi tę książkę. Wyobrażałam sobie, że będzie jeszcze lepsza, ale spotkało mnie rozczarowanie bo opowieść okazała się zawiła i przydługa. Jest to więc jeden z nielicznych przypadków kiedy film jest lepszy od książki.

nieperfekcyjnie | 2010-09-16

Już w dzieciństwie nie przepadałam za "Piotrusiem Panem".

Kinga H | 2011-08-11
Przeczytana: 2005 rok

W dzieciństwie bardzo lubiłam czytac książeczki Disneya ;)
Podobały mi się i znam je na pamięc ;)
Polecam...!

Dominika | 2012-05-13