Na początku jest koniec. Na szlakach duchowości Majów

Okładka książki Na początku jest koniec. Na szlakach duchowości Majów
Weronika Mliczewska Wydawnictwo: Muza reportaż
353 str. 5 godz. 53 min.
Kategoria:
reportaż
Format:
papier
Data wydania:
2017-02-15
Data 1. wyd. pol.:
2017-02-15
Liczba stron:
353
Czas czytania
5 godz. 53 min.
Język:
polski
ISBN:
9788328705036
Średnia ocen

                6,8 6,8 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki
Reklama

Kup Na początku jest koniec. Na szlakach duchowości Majów w ulubionej księgarni i

Porównywarka z najlepszymi ofertami księgarń
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl.
Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów), „Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki.
Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Ładowanie Szukamy ofert...

Polecane przez redakcję

Oceny książki Na początku jest koniec. Na szlakach duchowości Majów

Średnia ocen
6,8 / 10
68 ocen
Twoja ocena
0 / 10

Opinia

avatar
547
2

Na półkach: ,

Bardzo ciekawy temat i z pewnością podróż godna podziwu, natomiast autorka trochę za bardzo skupia się w tym wszystkim na sobie zamiast na temacie reportażu. Momentami jest to również stanowczo zbyt egzaltowane jak na mój gust.
A po zdaniu "Tam rośnie żółta roślina, w której znajduje się surowica przeciwko truciźnie zawartej w jadzie [żmii]" zaczęłam się zastanawiać, czy po pierwsze autorka na pewno zna znaczenie słów których używa, a po drugie czy książka miała jakąkolwiek korektę.

Bardzo ciekawy temat i z pewnością podróż godna podziwu, natomiast autorka trochę za bardzo skupia się w tym wszystkim na sobie zamiast na temacie reportażu. Momentami jest to również stanowczo zbyt egzaltowane jak na mój gust.
A po zdaniu "Tam rośnie żółta roślina, w której znajduje się surowica przeciwko truciźnie zawartej w jadzie [żmii]" zaczęłam się zastanawiać, czy...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Poznaj innych czytelników

211 użytkowników ma tytuł Na początku jest koniec. Na szlakach duchowości Majów na półkach głównych
  • 125
  • 86
48 użytkowników ma tytuł Na początku jest koniec. Na szlakach duchowości Majów na półkach dodatkowych
  • 32
  • 4
  • 2
  • 2
  • 2
  • 2
  • 2
  • 2

Czytelnicy tej książki przeczytali również

Cytaty z książki Na początku jest koniec. Na szlakach duchowości Majów

Więcej
Weronika Mliczewska Na początku jest koniec. Na szlakach duchowości Majów Zobacz więcej
Więcej