Co boli najbardziej na świecie

Okładka książki Co boli najbardziej na świecie
Paco LivánRoger Olmos Wydawnictwo: Tako Seria: Kolekcja OQO literatura dziecięca
32 str. 32 min.
Kategoria:
literatura dziecięca
Format:
papier
Seria:
Kolekcja OQO
Tytuł oryginału:
La cosa que más duele del mundo
Data wydania:
2016-02-29
Data 1. wyd. pol.:
2016-02-29
Liczba stron:
32
Czas czytania
32 min.
Język:
polski
ISBN:
9788365480002
Tłumacz:
Beata Haniec
Średnia ocen

                6,4 6,4 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki
Reklama

Kup Co boli najbardziej na świecie w ulubionej księgarni i

Porównywarka z najlepszymi ofertami księgarń
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl.
Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów), „Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki.
Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Ładowanie Szukamy ofert...

Polecane przez redakcję

Oceny książki Co boli najbardziej na świecie

Średnia ocen
6,4 / 10
39 ocen
Twoja ocena
0 / 10

Opinia

avatar
87
39

Na półkach: ,

Książka może wywołać kontrowersje, bo nie jest oczywista. Grafika może się podobać lub nie, tekst może zaciekawić lub zniesmaczyć - choć przedszkolakom raczej na pewno się spodoba. A gdy trafi na czytelników o rozbieżnych gustach może dojść do długich dyskusji.

Pełna wersja recenzji jest tutaj:
http://synkowe-czytanie.blog.onet.pl/2016/05/11/co-boli-najbardziej-na-swiecie/

Książka może wywołać kontrowersje, bo nie jest oczywista. Grafika może się podobać lub nie, tekst może zaciekawić lub zniesmaczyć - choć przedszkolakom raczej na pewno się spodoba. A gdy trafi na czytelników o rozbieżnych gustach może dojść do długich dyskusji.

Pełna wersja recenzji jest tutaj:
http://synkowe-czytanie.blog.onet.pl/2016/05/11/co-boli-najbardziej-na-swiecie/

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Poznaj innych czytelników

73 użytkowników ma tytuł Co boli najbardziej na świecie na półkach głównych
  • 45
  • 28
20 użytkowników ma tytuł Co boli najbardziej na świecie na półkach dodatkowych
  • 8
  • 5
  • 2
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1

Tagi i tematy do książki Co boli najbardziej na świecie

Czytelnicy tej książki przeczytali również

Cytaty z książki Co boli najbardziej na świecie

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Co boli najbardziej na świecie