Historia ubioru

Ewa BorowskaHalina Lewakowa Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza Seria: Ilustracje Samoprzylepne albumy
830300381X
Krajowa Agencja Wydawnicza
ubiór strój moda
albumy
830300381X
Ilustracje Samoprzylepne
ubiór strój moda

Synteza bardzo pobieżna, ale można jej to wybaczyć z uwagi na czysto popularyzatorski charakter i bardzo niewielką objętość. Nie miałam wielkich oczekiwań i się nie zawiodłam. Dobry przewodnik dla bardzo początkujących amatorów kostiumologii.

• Historia
  • Na składzie
  • Chcę w prezencie
  • Kostiumologia
  • Studia
  • Sztuka
  • Moda

Dodaj cytat z książki Historia ubioru