Podstawy seksuologii

Zbigniew Lew-StarowiczVioletta Skrzypulec-Plinta Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL zdrowie, medycyna
978-83-200-3618-3
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
seksuologia medycyna zdowie psychologia socjologia Lew-Starowicz homoseksualność seksualność płeć
zdrowie, medycyna
978-83-200-3618-3

Przeszkadza mi powielanie treści w artykułach różnych autorów. Przeszkadza mi powierzchowność i wycinkowość.

Można śmiało powiedzieć, że tylko kilka z rozdziałów rzetelnie prezentuje aktualny stan wiedzy. Reszta, to albo słabo napisane rewelacje z błędami, albo odcinanie kuponów. Mam tu na myśli chociażby rozdział Starowicza, który nie dość, że od lat pisze i sprzedaje tę samą książkę, to jeszcze artykułów dyżurnych też ma kilka. A cena to po prostu żart.

Bardzo dobra pozycja - compedium wiedzy z dziedziny seksuologii: rys historyczny, podstawy biologiczne i medyczne, psychologia, antykoncepcja, leczenie zaburzeń itp. Najważniejsze rzeczy napisane w przystępny sposób w jednym miejscu - dzieło najwybitniejszych polskich specjalistów z tej dziedziny.

• Seksuologia
  • Psychologia
  • Chcę w prezencie
  • Poważne
  • Literatura naukowa i popularnonaukowa
  • Psychologia/seksuologia
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Podstawy seksuologii