Star Wars: Rycerze Starej Republiki. Tom 3. Dni strachu, noce gniewu

Okładka książki Star Wars: Rycerze Starej Republiki. Tom 3. Dni strachu, noce gniewu
Brian ChingJohn Jackson Miller Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Star Wars: Rycerze Starej Republiki (tom 3) komiksy
komiksy
Star Wars: Rycerze Starej Republiki (tom 3)
Star Wars: Knights of the Old Republic Volume 3: Days of Fear, Nights of Anger
Egmont Polska
2010-09-13
2010-09-13
Jacek Drewnowski
star wars gwiezdne wojny rycerze starej republiki knights of the old republic

Okładka książki Star Wars: Rycerze Starej Republiki. Tom 4. Zaślepieni Nienawiścią. Rycerze Cierpienia Bong Dazo, John Jackson Miller, Dan Parsons, Dustin Weaver
Ocena 7,7
Star Wars: Ryc... Bong Dazo, John Jac...
Okładka książki Star Wars: Rycerze Starej Republiki. Tom 1. Początek Brian Ching, Travel Foreman, John Jackson Miller
Ocena 7,5
Star Wars: Ryc... Brian Ching, Travel...
Okładka książki Star Wars: Wektor. Tom 1. Rycerze Starej Republiki tom 5. Mroczne Czasy tom 3 Mick Harrison, Scott Hepburn, John Jackson Miller, Dan Parsons, Dave Ross, Douglas Wheatley
Ocena 7,3
Star Wars: Wek... Mick Harrison, Scot...
Okładka książki Star Wars: Mroczne Czasy. Tom 1: Ścieżka donikąd Mick Harrison, Douglas Wheatley
Ocena 7,9
Star Wars: Mro... Mick Harrison, Doug...

Komiks z ciekawym pomysłem, podoba mi się to, że akcja ma miejsce w czasach Starej Republiki, nie wykorzystując postaci znanych nam z filmów. Z pewnością ubogaca on galaktykę Star Wars, dodając nowe planety i rasy z ciekawą kulturą. Podoba mi się kreska komiksu, choć dialogi czasami wydają się sztywne i nieraz niezrozumiałe. Pozycja powinna zaciekawić fanów SW.

Świetny komiks i jeszcze lepszy prezent na urodziny, za który jestem niezmiernie wdzięczna. :*

Dodaj cytat z książki Star Wars: Rycerze Starej Republiki. Tom 3. Dni strachu, noce gniewu