Koszmarny Karolek i wielka forsa

Okładka książki Koszmarny Karolek i wielka forsa Francesca Simon
Okładka książki Koszmarny Karolek i wielka forsa
Francesca Simon Wydawnictwo: Znak Cykl: Koszmarny Karolek (tom 5) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Koszmarny Karolek (tom 5)
Horrid Henenry and big money
Znak
2003-01-01
2003-01-01
Maria Makuch

W tym tomie Karolek: ucieka z domu, bierze udział w Dniu Sportu, sprzedaje Damianka i robi szacher macher z karteczkami przy prezentach gwiazdkowych. Taki dzieciak to przekleństwo!!!!!!!

Czy chcielibyście dowiedzieć się jak zostać łowcą krokodyli? - to po przeczytaniu tej książki będziecie wiedzieć jak to zrobić. Dowiecie się jak zarobić pieniądze. Sam polecam Konstantin.

Beznadziejne niestety ale taka prawda, książka nie przekazuje nic wartościowego dla dziecka, Koszmarna jedyne czego uczy to wyzwisk, plucia na młodsze rodzeństwo i tego że należy nabijać się z młodszego rodzeństwa i pakować je w kłopoty ? Sza po ba jedyna książka z tego cyklu jedną jeszcze jakąś przeczytałem i po prostu nie.

Nie polecę nikomu dla dziecka tandetni wręcz bulwersujące poczucie humoru, morały z tego takie że można sobie tymi książkami narobić tylko kłopotów z dziećmi.

Nie polecę nikomu dla dziecka tandetni wręcz...

fajna

fajna

jeden tom można przeczytać, pierwsze opowiadanie nawet śmieszy, drugie też, ale ileż można, ten sam schemat, tylko inny temat ;) nie sięgnę po inne.

SUPER!!! ROZWESELI WAS W NAJSMUTNIEJSZY DZIEŃ!

SUPER!!! ROZWESELI WAS W NAJSMUTNIEJSZY DZIEŃ!

Zabawna książka dla dzieci ze starszych klas podstawówki, chociaż trochę nie wychowawcza.

No, cóż poradzić - moje dziecko pochłania wszystko z serii o Karolku!

No, cóż poradzić - moje dziecko pochłania wszystko z serii o Karolku!

Książka opisuje przygody Karolka, czytamy rodzinnie całą serię. Po cichu się cieszę, że nie mam takiego dziecka:)

• Dzieciństwo
  • Z dzieciństwa