Franklin sadzi drzewko

Okładka książki Franklin sadzi drzewko
Sharon Jennings Wydawnictwo: Debit Cykl: Franklin Seria: Historyjka z Telewizji literatura dziecięca
32 str. 32 min.
2001-01-01
2001-01-01
32 min.
Patrycja Zarawska

Okładka książki Franklin na wycieczce Paulette Bourgeois, Brenda Clark, Sharon Jennings
Ocena 6,9
Franklin na wy... Paulette Bourgeois,...
Okładka książki Franklin wybacza siostrzyczce Brenda Clark, Sharon Jennings
Ocena 6,9
Franklin wybac... Brenda Clark, Sharo...
Okładka książki Franklin chce mieć przydomek Paulette Bourgeois, Brenda Clark, Sharon Jennings, Sasha McIntyre, Jelena Sisic
Ocena 7,2
Franklin chce ... Paulette Bourgeois,...

więcej Więcej

2038

Franklin rządzi! Czytamy go do znudzenia (mamy i taty ;)) i w każdej sytuacji :)

Sympatyczny żółw i jego przygody to fantastyczne opowiastki, które warto czytać i do których warto wracać. ;) Uwielbiałam je, kiedy byłam młodsza - ciągle mam je w swojej domowej biblioteczce i bardzo polecam młodszym dzieciom. :)

Na półkach: , , , ,

Po przeczytaniu tej książeczki mój syn powiedział: "Mamo, ja też chcę posadzić drzewko." :)

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

Wszystkie książki z serii o Franklinie warto przeczytać dziecku. To mądre historie, pokazujące dziecku jak może poradzić sobie ze swoimi problemami, które wcale nie są mniejsze od problemów nas, dorosłych.

• Dzieciństwo
  • Czytane dzieciom
  • A1) Bajki☼
  • E2) Podstawówka 1-3
  • Przeczytane z dziećmi

Dodaj cytat z książki Franklin sadzi drzewko