Zagłada

Okładka książki Zagłada Jack Du Brul
Okładka książki Zagłada
Jack Du Brul Wydawnictwo: Amber Cykl: Phillip Mercer (tom 7) kryminał, sensacja, thriller
Phillip Mercer (tom 7)
Havoc
Amber
2010-01-19
2010-01-19
Miłosz Urban

Okładka książki Tajemnica "Titanica" Clive Cussler, Jack Du Brul
Tajemnica "Tit... Clive Cussler, Jack...
Okładka książki Miraż Clive Cussler, Jack Du Brul
Miraż Clive Cussler, Jack...
Okładka książki Dżungla Clive Cussler, Jack Du Brul
Dżungla Clive Cussler, Jack...

Jack Du Brul, współautor książek Cusslera.A jak sobie radzi sam, w zmierzeniu z literaturą przygodową ? Otóż całkiem dobrze.
Zagłada to moja pierwsza książka autora.I muszę przyznać,że nawet mi się podobało.
Pewnie za sprawą dobrze poprowadzonej intrygi i bardzo dobrze poprowadzonej fabuły.
Philip Mercer, to od razu pisze nie jest drugi Pitt.
To ktoś zupełnie inny.Ma inny, bardziej spokojniejszy charakter.
Akcja Zagłady toczy się w Republice ŚrodkowoAfrykańskuej.
Uczestniczymy w bardzo dobrze opisanej wyprawie,w głąb lasu deszczowego.
W poszukiwaniu niezwykłego skarbu.
Zagłada to bardzo dobra książka przygodowa.Miło się ją czyta.

Philip Mercer, to od razu pisze nie jest drugi Pitt.
To ktoś zupełnie inny.Ma inny,...

Szału nie ma. Typowe rozrywkowo-sensacyjne czytadło. Jednak chyba o to chodzi. Troszkę mało tajemnicze i zaskakujące niżbym sobie życzył. Ujdzie jednak.

Druga książka tego autora już nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak pierwsza.
W pewnym momencie Philip Mercer zaczął mnie bardzo drażnić. Zaczęło mnie denerwować jego pewność siebie, coś w stylu co to ja nie jestem, patrzcie na mnie i podziwiajcie, wszystkie baby na mnie lecą, jestem super przystojny, silny, cudowny, och i ach... Zupełnie do mnie to nie przemawia. Jedna książka OK, ale jak już się pisze kolejne - z wykorzystaniem tego samego bohatera to już mi się przynajmniej w połowie drugiej przejadło...
Oczywiście przygody i opresje z jakich musi wychodzić są bardzo wciągające i interesujące, jeśli ktoś lubi tego typu przygodówki to polecam.
Ja osobiście raczej już nie przeczytam innych książek tego autora - o ile bohaterem znów będzie Philip Mercer.

• Beletrystyka
  • Przygodowa