Z jednej strony, z drugiej strony

Okładka książki Z jednej strony, z drugiej strony Elżbieta Cherezińska, Szewach Weiss
Okładka książki Z jednej strony, z drugiej strony
Elżbieta CherezińskaSzewach Weiss Wydawnictwo: Prószyński i S-ka biografia, autobiografia, pamiętnik
Prószyński i S-ka
2005-04-28
2005-04-28
83-7337-963-0
Szewach Weiss

Okładka książki Pamiętam... Kamila Drecka, Szewach Weiss
Pamiętam... Kamila Drecka, Szew...
Okładka książki Do Rzeczy nr 34/2013 Sławomir Cenckiewicz, Piotr Gursztyn, Andrzej Horubała, Jacek Komuda, Marek Magierowski, Jacek Przybylski, Piotr Semka, Tomasz P. Terlikowski, Szewach Weiss, Bronisław Wildstein, Andrzej Zybertowicz, Piotr Zychowicz
Do Rzeczy nr 3... Sławomir Cenckiewic...

Ta książka bardzo mnie poruszyła. Niejednokrotnie miałam łzy w oczach podczas czytania niektórych fragmentów. Czuję jakbym bliżej poznała sposób myślenia i bycia Szewacha Weissa, który przez pryzmat tej pozycji wydaje mi się fascynującą postacią.

Wywiad Cherezińskiej z Szewachem Weissem

Momentami do bólu realna i trzeźwa analiza kwestii żydowskich, płynnie przechodzi w niedopowiedzenia i daje możliwość do własnych przemyśleń. Pełna cierpienia, do którego z czasem nabiera się dystansu i perspektywy.

Wywiad Cherezińskiej z Szewachem Weissem

• Judaica
  • Kupione w 2012
  • A to Polska właśnie
  • Biografie
  • Biografie i wspomnienia
  • Wywiady

Dodaj cytat z książki Z jednej strony, z drugiej strony