Lech Wilczek Wydawnictwo: Trans Humana biografia, autobiografia, pamiętnik
9788361209812
Trans Humana
biografia, autobiografia, pamiętnik
9788361209812

Niesamowite zdjęcia przeplatane czasem notką o pani prof. Simonie Kossak, lecz jak dla mnie ciężkie pióro do czytania. Większość zdjęć i informacji jest zawarta w ks. "Simona" Anny Kamińskiej, które czytało się z wielką przyjemnością i lekkością.

Album zdjęć wykonanych przez Lecha Wilczka w czasie ponad 30-letniego wspólnego życia z Simoną Kossak jest niezwykle ciepłą, ujmującą próbą stworzenia pośmiertnego portretu tej badaczki. Lech Wilczek oprowadza krótko po Krakowie szybko przenosząc nas do Białowieży. Z kart wyłania się opis po babsku upartej, zdeterminowanej, wierzącej w ideały i kochającej zwierzęta Simony,...

Dyskusje

• Kossakiana