Columbo: The Game Show Killer

Okładka książki Columbo: The Game Show Killer William G. Harrington
Okładka książki Columbo: The Game Show Killer
William G. Harrington Wydawnictwo: Forge Books / Tor Books Cykl: Columbo (tom 4) Seria: seria Tor kryminał, sensacja, thriller
Columbo (tom 4)
seria Tor
Columbo: The Game Show Killer
Forge Books / Tor Books
1997-07-15
1997-07-15
fikcja kryminał sensacja porucznik Columbo praca detektywistyczna śledztwo przestępczość retro kryminał

[...]
-Mogę iść tylko tam, dokąd prowadzą mnie dowody, proszę pana.
[...]
Columbo odrzucił cygaro. Sięgnął do kieszeni płaszcza przeciwdeszczowego i wyciągnął jajko na twardo, obrał je i zaczął jeść. Byłoby miło mieć trochę soli. Byłoby miło napić się kawy. Ale przecież mężczyzna nie może mieć wszystkiego.

𝐖𝐂𝐈ĄŻ 𝐙𝐀𝐁𝐀𝐖𝐍𝐈𝐄 𝐖𝐂𝐈Ą𝐆𝐀𝐉Ą𝐂𝐀. 𝐍𝐈𝐄𝐃𝐎𝐂𝐄𝐍𝐈𝐀𝐍𝐈𝐄 𝐏𝐎𝐑𝐔𝐂𝐙𝐍𝐈𝐊𝐀 𝐓𝐎 𝐖𝐈𝐄𝐋𝐊𝐈 𝐁ŁĄ𝐃 !
To była czwarta i kolejna bardzo ciekawa odsłona perypetii naszego bohatera. Porucznik Columbo pomimo swojego często niechlujnego wyglądu, a może właśnie dlatego, stwarza wokół siebie aurę głupkowatego, roztrzepanego detektywa, który na pewno sobie nie poradzi w rozwiązaniu śledztwa, a co dopiero w schwytaniu przestępcy. Co w dużej mierze przyczynia się do tego, że morderca, bądź mordercy czują się przy nim pewniej, raczej bezkarnie. Niektórzy udzielają mu nawet porad, próbując podsuwać mylne tropy czy ewentualnych podejrzanych. Co nasz Porucznik skwapliwie zapisuje w swoim notesiku, żółtym ołówkiem, pod warunkiem, że takowy odnajdzie w przepastnych czeluściach kieszeni swojego przenośnego biura czyli osławionego prochowca. Wszystko czego się dowiaduje podczas śledztwa potrafi błyskotliwie wydedukować, by zręcznie wykorzystać do namierzenia winnego. I nie, nie uważam tych książek jako słabego substytutu jego serialowego odpowiednika. Wręcz przeciwnie, zupełnie szczerze myślę, że można je potraktować jako gotowe scenariusze na bonusowy sezon w formie słowa pisanego 😉👍
Tym razem 7 mocnych porucznikowych ⭐
𝐎𝐂𝐙𝐘𝐖𝐈Ś𝐂𝐈𝐄 𝐏𝐎𝐃𝐎𝐁𝐀Ł𝐀 𝐌𝐈 𝐒𝐈Ę, 𝐖𝐈Ę𝐂 𝐏𝐎𝐋𝐄𝐂𝐀𝐌 !

𝐂𝐨ś 𝐃𝐨 𝐏𝐨𝐬ł𝐮𝐜𝐡𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐏𝐨𝐝𝐜𝐳𝐚𝐬 𝐂𝐳𝐲𝐭𝐚𝐧𝐢𝐚 : https://www.youtube.com/live/JFBFnVhkaNE?si=H0V3Myc5DyEl20fo

𝐍𝐀 𝐒𝐄𝐑𝐈Ę 𝐂𝐎𝐋𝐔𝐌𝐁𝐎 𝐒𝐊Ł𝐀𝐃𝐀𝐉Ą 𝐒𝐈Ę 𝐍𝐀𝐒𝐓Ę𝐏𝐔𝐉Ą𝐂𝐄 𝐓𝐘𝐓𝐔Ł𝐘 :
The Grassy Knoll (1993) ✅
The Helter Skelter Murders (1994) ✅
The Hoffa Connection (1995) ✅
The Game Show Killer (1996) ✅
The Glitter Murder (1997)
The Hoover Files (1998)

[...]
-Mogę iść tylko tam, dokąd prowadzą mnie dowody, proszę pana.
[...]

𝐖𝐂𝐈ĄŻ 𝐙𝐀𝐁𝐀𝐖𝐍𝐈𝐄 𝐖𝐂𝐈Ą𝐆𝐀𝐉Ą𝐂𝐀. 𝐍𝐈𝐄𝐃𝐎𝐂𝐄𝐍𝐈𝐀𝐍𝐈𝐄 𝐏𝐎𝐑𝐔𝐂𝐙𝐍𝐈𝐊𝐀 𝐓𝐎 𝐖𝐈𝐄𝐋𝐊𝐈 𝐁ŁĄ𝐃...

• 2024 luz blues/sort
  • W oryginale