Z klasą na każdą okazję część 1

Okładka książki Z klasą na każdą okazję część 1 Aleksandra Pakuła
Okładka książki Z klasą na każdą okazję część 1
Aleksandra Pakuła Wydawnictwo: Aleksandra Pakuła Cykl: Z klasą na każdą okazję (tom 1) poradniki
poradniki
Z klasą na każdą okazję (tom 1)
Aleksandra Pakuła
2023-11-01
2023-11-01
etykieta savoir vivre

Bardzo elegancko wydana książka - twarda oprawa, złote litery, czysty tył, złota zakładka, gruby papier, kolorowe rysunki.
Sama przesyłka również cudnie zapakowana.

Bardzo przydatny przewodnik po etykiecie na życiowe sytuacje (można czytać ciągiem, albo wracać na bieżąco).

Co ważne - "przewodnik". Bo takie właśnie jest podejście Oli - pokażę, co jest w regułach etykiety, ale zestaw to ze swoimi potrzebami, psychiką, aktualną sytuacją, umową społeczną.
Za takie założenie wielki plus.

Do tego odpowiedzi na pytania widzów i wywiady z ekspertkami urozmaicają całość.

Bardzo trzymam kciuki za kolejne książki!

Sama przesyłka również cudnie zapakowana.

Z książką "Z klasą na każdą okazję" Aleksandra Pakuła bardziej szczegółowo zagłębia się w dwanaście sytuacji, które każdy z nas zapewne w swoim życiu doświadczył lub doświadczy. Warto przeczytać ją od razu w całości (swoją drogą czyta się ją lekko i przyjemnie),a potem wracać do odpowiednich rozdziałów gdy życie postawi nas w którejś z opisanych sytuacji.

Jestem zachwycona całokształtem wydania; począwszy od perfekcyjnego opakowania, w którym dostarczono przesyłkę, przez okładkę cudownie skomponowaną, zakładkę, treść prześlicznie zredagowaną i stylistycznie poprawną, skończywszy na braku jakichkolwiek błędów w druku. BRAWO! Gratuluję tak perfekcyjnie wydanej pozycji:)))

Świetna książka, z opisanymi w niej okazjami każdy z nas się spotkał i często miał wątpliwości jak się zachować. Ta książka je rozwieje, więc wyjdziemy z klasą z każdej niezręcznej dla nas sytuacji. Znajomość zasad etykiety daje nam duża swobodę.

Wspaniała książka, jestem pod wrażeniem jej wydania. W książce mamy opisane 12 okazji, które towarzyszą nam częściej lub rzadziej, ale sprawiają wiele wątpliwości. Z pewnością dzięki tej pozycji będę w wielu sytuacjach dużo bardziej pewniejsza. Bardzo dziękuję autorce za to dzieło!

• Muszę mieć!
  • Na półce