Koherencja rytmu serca 3–6–5

CoJaNaTo
2023-04-06
2023-04-06
Blanka Łyszkowska, Magdalena Stonawska
koherencja serca koherencja rytmu serca świadomy oddech redukcja stresu medytacja techniki oddechowe dobrostan

Powiem Wam że żadne lekarstwa nie zastąpią wyciszenia umysłu, ćwiczeń oddechowych. Dzięki tej książce która Wam dziś pokazuje poznałam nowe techniki i sposoby na radzenie sobie w życiu z tym całym chaosem i wierzę że systematyczne ćwiczenia przyniosą niesamowite efekty.
Dzięki współpracy reklamowej z wydawnictwem @wydawnictwo_cojanato mogę Wam przybliżyć ta mała niepozorną książkę 🤩

Koherencja rytmu serca 3–6–5

Każdy z nas na co dzień boryka się z różnymi rzeczami, jedni sobie radzą innych przerasta nadmiar bodźców. Jedni puszczają sobie muzykę, inni idą pobiegać, czasami pomaga rozładowanie się przy sprzątaniu a inni siadają i próbują opanować wewnętrzne telepanie i ucisk w gardle i mostku. Kto miał moje znienawidzone uczucie kluchy w gardle ten wie o czym mówię 🙌
Przeczytałam różne poradniki, i powiem Wam szczerze że niektóre poprostu nie pomagały ,jak człowieka nagle przygniata ciężar jakiegoś problemu no nie da się usiąść na środku chodnika i "wdech..wydech.." i wszystko będzie cacy bo tak nie jest.
Tutaj znajdziecie zupełnie inną propozycję. Koherencja rytmu polega na ustabilizowaniu rytmu serca 🙌 nawet nie wiecie jak jest trudno zwłaszcza jak człowiek ma arytmię i serce wali jak w gonitwie 🙈
Oprócz stresu, złe nawyki i używki również przyczyniają się do powstania i nasilenia problemów. Także trzeba na siebie uważać 🙌
Poznacie w tej książce metody które wspomogą Was w życiu codziennym i pomogą Wam radzić sobie z trudnymi emocjami, będziecie lepiej przyswajać naukę, poprawi się jakość Waszego snu 🤩 i ogólnie fizycznie będziecie się lepiej czuli. Ja już wdrażam ćwiczenia i mam nadzieję że z dnia na dzień będzie co raz lepiej a każde stresujące sytuacje znikną szybciej niż się pojawiły.
Dajcie znać jak radzicie sobie ze stresem 🙌 jestem bardzo ciekawa Waszych pomysłów 🤩

• Nowości 2023

Dodaj cytat z książki Koherencja rytmu serca 3–6–5