Hanako, duch ze szkolnej toalety #13

Okładka książki Hanako, duch ze szkolnej toalety #13 AidaIro
Okładka książki Hanako, duch ze szkolnej toalety #13
AidaIro Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Hanako, duch ze szkolnej toalety (tom 13) komiksy
komiksy
Hanako, duch ze szkolnej toalety (tom 13)
Jibaku shounen Hanako-kun
Studio JG
2023-04-28
2023-04-28
2020-08-18
Justyna Harasimiuk-Latoś
komedia siły nadprzyrodzone duchy szkolne życie romans shounen manga

[RECENZJA TOMÓW 11-15]

Kolejne 5 tomów za mną i chyba potrzebuję przerwy od tej serii, bo mimo, że nadal mi się podoba, to nie czuję już tego "funu" co na początku i czytam ją, żeby czytać, a nie dlatego, że sprawia mi to przyjemność. Zauważyłam też, że bohaterowie są do siebie zbyt podobni i czytając, gubię się w tym, o kim czytam.

Tom 11 zaczyna się kontynuacją ,,świata z obrazka", nie jest to mój ulubiony wątek, ale rozumiem, że dla fabuły (i życia) Nene jest on istotny. I w sumie nie ma co dużo opowiadać, bo tomy są dosyć schematyczne? Czyli mamy jakiś wątek i trwa on przez pół tomu, potem następny itd. - w sumie nic nadzwyczajnego się nie działo. Powstała jedna para, ale nie będę spojlerować. Ogółem: miłość rośnie wokół nas, a w międzyczasie ktoś tam umiera, więc smutno.

Wygląd bohaterów nadal zachwyca, uwielbiam tę oryginalność. Charakter Hanako... trochę zaczynam się go bać xD

Zakończenie tomu 15 było dziwne? niespodziewane? I szczerze, nie mam pojęcia, w którą stronę to pójdzie i o co chodzi, ale jestem tego ciekawa. Czyżbyśmy mieli w końcu poznać przeszłość Hanako? Nie wiem.

[RECENZJA TOMÓW 11-15]

Tom 11 zaczyna się kontynuacją ,,świata...

Bardzo sopoko👌

Bardzo sopoko👌

I znów przyjaciółka w tarapatach… Mam wrażenie , że fabuła nie pokazuję nic nowego tylko ciągle gra tymi samymi schematami. Zamiast skupiać się na Hanako i Jego przeszłości to mamy powtórkę z rozrywki tylko w innych miejscach. Dam jeszcze szansę 14 tomowi , ale jak dalej będę się rozczarowywał to odpuszczam tą serię. Mam wiele innych mang do przeczytania by marnować czas na taką , która robi się coraz nudniejsza

To było... przecudowne! Brakowało mi tego klimatu grozy i tajemnicy, a tutaj dostaliśmy pełny pakiet z dodatkami.
Szóstka zapowiada się na interesującą tajemnicę, zwłaszcza, że wszyscy chcą go teraz dopaść. Nie mogę się doczekać dalszych wydarzeń!

Miejscami trochę pogmatwany tom, czasami nie za bardzo wiedziałam co się właściwie dzieje. Ale podejrzewam, że większość wyjaśni się w dalszych częściach.

• Mangi
  • Manga