Alaantkowe BLW. Dla dzieci i całej rodziny

Okładka książki Alaantkowe BLW. Dla dzieci i całej rodziny Joanna Anger, Anna Piszczek
Okładka książki Alaantkowe BLW. Dla dzieci i całej rodziny
Joanna AngerAnna Piszczek Wydawnictwo: Mamania Seria: BLW kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
BLW
Mamania
2022-05-18
2022-05-18
książka kucharska blw

Okładka książki Wszystko o rozszerzaniu diety i 50 przepisów na start Joanna Anger, Anna Piszczek
Wszystko o roz... Joanna Anger, Anna ...
Okładka książki Sezonowe Alaantkowe BLW Joanna Anger, Anna Piszczek
Sezonowe Alaan... Joanna Anger, Anna ...
Okładka książki Gotuj z Alą i Antkiem. Książka kucharska dla dzieci Joanna Anger, Anna Piszczek
Gotuj z Alą i ... Joanna Anger, Anna ...
Okładka książki AlaAntkowe BLW. Rośniemy! Joanna Anger, Anna Piszczek
AlaAntkowe BLW... Joanna Anger, Anna ...

Co gotować dzieciom, aby było smacznie, zdrowo i kolorowo? Aby posiłki były dostosowane do diety, alergii, wieku i potrzeb dziecka. Aby nie były nieustającymi papkami w mdłych kolorach?

Naprzeciw tym potrzebom wychodzą Joanna Anger i Anna Piszczek, które opracowały mnóstwo różnorodnych przepisów, które zasmakują dzieciom, ale i będą odpowiednie dla całej rodziny.

Gdy moi chłopcy byli mali korzystałam z przepisów ze strony internetowej autorek, do tej pory mamy swoje ulubione, z których nadal korzystamy. Ta książka to mnóstwo smacznych i zdrowych pomysłów, na:
🍴Śniadania,
🍴Przekąski,
🍴Dania obiadowe,
🍴Deserki,
🍴Przepisy na wyjątkowe okazje
🍴oraz podstawowe/bazowe przepisy takie jak bulion czy mleko roślinne.

Dania są odpowiednio oznaczone, aby odpowiednio dobrać posiłki dla swoich pociech, wiele z nich można także zmodyfikować na własne potrzeby.

Piękne zdjęcia (aż żałuję, że nie do każdego dania),przejrzyste i estetycznie podane przepisy, w których znaleźliśmy już kilka, które z pewnością zostaną z nami na dłużej.

Gdy moi...

• Żywność, diety i przepisy