Blurred Red Lines

Okładka książki Blurred Red Lines Cora Kenborn
Okładka książki Blurred Red Lines
Cora Kenborn Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Carrera Cartel (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Carrera Cartel (tom 1)
Kindle Edition
2019-10-10
2017-04-04
mafia kartel porwanie

Okładka książki City of Thieves Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
City of Thieves Cora Kenborn, Cathe...
Okładka książki Tainted Blood Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
Tainted Blood Cora Kenborn, Cathe...
Okładka książki Bad Blood Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
Bad Blood Cora Kenborn, Cathe...
Okładka książki Cast stones Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
Cast stones Cora Kenborn, Cathe...

2056

Na półkach: , , , , , , ,

Blurred Red Lines to historia dwojga ludzi, którzy prowadzą bardzo różne życia. Eden Lachey jest barmanką, której egzystencja przebiega bez zakłóceń, składa się z aroganckich pijaków i ojca narkomana oraz brata, który nie może pogodzić się ze stylem życia, jakie ona prowadzi.
Valentin „Val” Carrera przeniósł się do USA z Meksyku, gdy był młody. Szef Houston-odnogi kartelu Carrera, musi zachować swoją tożsamość w tajemnicy, aby jego „biznes” dobrze prosperował. Staje się to trudne za każdym razem, gdy odwiedza bar należący do jego porucznika Emilio, w którym pracuje kusząca barmanka o włosach koloru wiśni. Oboje wiedzą, że nie powinni szukać więcej niż szybkiej wymiany słów, ale nie mogą powstrzymać przyciągania, które jest między nimi. Czasami ludzie, których chcemy uniknąć za wszelką cenę, to ci, którzy nas lepiej rozumieją.
Eden jest silną kobiecą postacią . Zawsze próbowała się bronić pomimo sytuacji, a każdy wybór, którego dokonała, był jej własnym. Była typem postaci, która myśli mózgiem, a nie innymi częściami ciała.
Val zwany El Muertejest zabójczym bohaterem alfa. Jest pewnym siebie, bezwzględnym Meksykaninem, który miał ciepłą stronę, ale nigdy nie był „miękki”.
Te postaci ewoluują przez książkę, ale pozostają lojalni wobec siebie. Możesz zrozumieć ich podróż samodoskonalenia, czytając kolejne rozdziały. To niesamowite, jak autorka potrafi zbudować jedyne w swoim rodzaju postacie, które wyróżniają się z tłumu i dają im wiele momentów autorefleksji i wspaniałego seksu z nienawiści. Seks w jej książkach nie jest tylko prostą czynnością ,ale surowym, pożądliwym, namiętnym doświadczeniem, które rozsadza twój umysł . Postacie są też romantyczne i łagodne, ale nie takie, które wywołują cukrzycę.
Val i Eden to taka para, o której nigdy nie myślisz, że sobie poradzi. Oboje mają problemy z porzuceniem, zwłaszcza problemy ze swoimi tatusiami. Zostali sami we wczesnym okresie życia i musieli dbać o siebie ignorując swoje wewnętrzne pragnienia.
Krótko mówiąc, Val i Eden uzupełniają się jak ying i yang
Ta opowieść to dobrze skonstruowana fabuła, pełna akcji i suspensu. Nie można odetchnąć, bo na każdej stronie coś czeka w ciemności, by zmiażdżyć bohaterów i nic już nie będzie takie samo. A kiedy wydaje się, że historia się rozwiąże , autorka postępuje odwrotnie niż myślałeś.
Jeśli szukasz wciągającej historii ze złożonymi postaciami, wysokim napięciem seksualnym, zdecydowanie powinieneś przeczytać tę książkę. Może być mrocznie, ale uwierz mi, na końcu tunelu zawsze jest światło. Drugorzędne postacie są bardzo ciekawe! Teraz kolej na historię Mateo pierwszego porucznika Vala.

Pierwsza część trylogii o meksykańskim kartelu Carrera jest od początku do końca kompletną całością bez żadnych cliffhangerów. Jedynie został rozpoczęty wątek siostry Vala, który pewnie będzie tematem przewodnim kolejnej części. Wartka akcja, zdecydowanie sporo się dzieje, szybki rozkwit uczuć, który sprawia, że Val traci swoją czujność względem wrogów, którzy wykorzystując jego nową słabość, uderzają ze zdwojoną siłą. Niby nic odkrywczego, ale naprawdę wciągnęła i fajnie się czytało.

Pierwsza część trylogii o meksykańskim kartelu Carrera jest od początku do końca kompletną całością bez żadnych cliffhangerów. Jedynie został rozpoczęty wątek siostry Vala, który pewnie będzie tematem przewodnim kolejnej części. Wartka akcja, zdecydowanie sporo się dzieje, szybki rozkwit uczuć, który sprawia, że Val traci swoją czujność względem wrogów, którzy wykorzystując jego nową słabość, uderzają ze zdwojoną siłą. Niby nic odkrywczego, ale czuć ten niebezpieczny klimat kartelu i naprawdę fajnie się czytało.

• Mafia
  • Dark