Gang Swojaków. O tym, że przyjaźń ma moc.

Okładka książki Gang Swojaków. O tym, że przyjaźń ma moc. Renata Piątkowska
Okładka książki Gang Swojaków. O tym, że przyjaźń ma moc.
Renata Piątkowska Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Gang Słodziaków (tom 7) Seria: Gang Słodziaków literatura dziecięca
48 str. 48 min.
2021-10-01
2021-10-01
48 min.
przyjaźń zwierzęta magia

Okładka książki Jak to się zaczęło? Mity o powstaniu świata Marcin Minor, Renata Piątkowska
Jak to się zac... Marcin Minor, Renat...
Okładka książki LEGO Books. Niezwykłe opowieści o smokach Reynoso Naibe, Nnedi Okorafor, Renata Piątkowska, Helen H. Wu
LEGO Books. Ni... Reynoso Naibe, Nned...

Okładka książki Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku! Książka o relacjach z rówieśnikami dla dzieci i rodziców trochę też Urszula Młodnicka, Agnieszka Waligóra
Jesteś prawdzi... Urszula Młodnicka,&...
Okładka książki Staś Pętelka. Ferie w lesie Agata Łuksza, Barbara Supeł
Staś Pętelka. ... Agata Łuksza, Barba...
Okładka książki O królewiczu, który się odważył! Julia Hanke, Katarzyna Wierzbicka
O królewiczu, ... Julia Hanke, Katarz...
Okładka książki Mały Saj i wielka przygoda Marcin Macięga, Magdalena Wiśniewska
Mały Saj i wie... Marcin Macięga, Mag...

Im więcej czytamy Gang swojaków tym bardziej nam się podobają, te historie. Polecamy

Opowiadania, których bohaterami są zwierzatka znane z Gangu Swojaków. Autorką jest znana i lubiana przez dzieci pisarka Renata Piątkowska. Poznamy m.in. historię dostarczania listów przez wiatr, budowy domu przez bociana na podstawie wskazówek przyjaciół, czy legendę skąd wywodzi się nazwa gór sowich.

Właściwie to najdroższa książka w naszej kolekcji :) Ale jest przezabawna, miło się czyta. W dzisiejszych czasach, ciężko znaleźć dobrego autora książek dla dzieci. Ale Renata Piątkowska daje radę. Książka, miła, przyjemna językowo, przezabawna i mimo wszystko z przekazem dla najmłodszych. Na pewno sięgniemy po kolejne pozycje.

Przy każdej opowiastce widać rozpaczliwe próby autorki zmieszczenia wszystkich zwierzaków dostępnych w sklepie w formie maskotek. Nie stanowi wartości dodanej do rozwoju dziecka, ale wspaniałe ilustracje i ostatecznie miłe historie sprawiają, że warto na nią zbierać naklejki.

2079
2017

Książka „Gang Swojaków. O tym, że przyjaźń ma moc" autorstwa Renaty Piątkowskiej zabiera czytelnika w bajkowy świat zagrożonych zwierząt występujących w Polsce.
Z krótkich i pięknie ilustrowanych opowiadań czytelnik dowie się co ma wspólnego wiatr i pisanie listów?
Jaki remont przeprowadzi bocian w swoim domu i czyje rady zostaną spełnione?
Legenda o Górach Sowich zaciekawi nie jednego Swojaka.
Czy wilk zostanie udomowiony, czy wybierze wolność?
Kto zatruł jezioro?
Czy pomnik morświna będzie jedynym jaki powstanie?
Ciekawe opowiadania dla maluchów zabiorą czytelnika w magiczny świat Swojaków.

Jaki remont przeprowadzi bocian w swoim domu i czyje rady zostaną spełnione?
Legenda o Górach Sowich...

• Dla dzieci
  • Książki dla dzieci
  • Z tatą
  • Dziecięca biblioteczka
  • Gang Swojaków

Dodaj cytat z książki Gang Swojaków. O tym, że przyjaźń ma moc.