Życzenie Liściastej Sadzawki

Okładka książki Życzenie Liściastej Sadzawki
Erin Hunter Wydawnictwo: Nowa Baśń Cykl: Wojownicy Seria: Wojownicy nowela fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2021-06-30
9788382030785
Marta Ziegler

więcej Więcej

Zdecydowanie najlepsza spośród nowel ze świata "Wojowników". Porusza całą gamę emocji, a przy tym czyta się ją szybciutko!

Już 30 czerwca trafią do sprzedaży dwie nowe historie ze świata ,,Wojowników’’ Erin Hunter. Dziś zapraszamy Was do lektury przedpremierowej recenzji jednej z nich noweli ,,Życzenie Liściastej Sadzawki’’.

Historia znowu się powtarza. Tym razem to Liściasta Sadzawka staje przed trudnym wyborem i musi zdecydować co jest dla niej ważniejsze: Klan i Kodeks medyków czy owoce jej...

• Wojownicy
  • 2021
  • Animal POV / Xenofiction / Animal Fantasy / Furry / Perspektywa zwierząt / Zwierzęta itp (cała książka, pół lub kilka rozdziałów)
  • PDF PL - BRAK
  • Oliwia 2021