Poradnik zabójców wampirów klubu książki z południa

Grady Hendrix Wydawnictwo: Vesper horror
Vesper
The Southern Book Club's Guide to Slaying Vampires
horror
Bartosz Czartoryski

Nie będę owijać w bawełnę: "The Southern Book Club's Guide To Slaying Vampires" (Konstantynopolitańczykiewiczówna książkowych tytułów) to najlepsza, jak do tej pory, powieść Grady'ego Hendriksa. Dwie uprzednio przeze mnie czytane miały w sobie to "coś", co sprawiało, że - mimo korzystania z utartych schematów - biło od nich świeżością i energią. Ta ma tego "cosia"...

• Horror
  • Do kupienia