O Wilku, który chciał zostać superbohaterem

Orianne Lallemand Wydawnictwo: Wydawnictwo Adamada Cykl: Przygody Wilka (tom 14) Seria: Przygody Wilka [Adamada] literatura dziecięca
Le Loup qui voulait être un super-héros
literatura dziecięca
Iwona Janczy
Przygody Wilka [Adamada]
Adamada Wilk przygody Wilka

Wilk próbuje zostać superbohaterem, nawet wymyśla sobie pseudonim (Ekstrafantastikowilk) i wbija się w kostium by... doprowadzić do spektakularnego, zupełnie niespodziewanego końca tej historii. Kocham Wilka mocniej niż Wilczyca, ooo!

• 2021
  • Dziecionkowe