Obudź w dziecku olbrzyma

Mariola Kurczyńska Wydawnictwo: Edukacja Rodzicielska MK poradniki dla rodziców
2019-01-01
2009-11-12
Edukacja Rodzicielska MK
poradniki dla rodziców
2019-01-01

Bardzo pomocny poradnik rodzicielski który mocno otwiera oczy, to nie jest książka która się przeczyta i odkłada na polkę- do niej się wraca, ma wiele cennych wskazówek a to od rodzica zależy jak tą wiedzę wykorzysta.

Przyjemna lektura o niekoniecznie łatwych i przyjemnych zagadnieniach

Świetna książka którą podpowiada rodzicom jak wychowywać dzieci i jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Bardzo pomocne wskazówki i mega porcja wiedzy. Polecam każdemu rodzicowi!

Niezwykle wartościowa, otwierająca oczy lektura, każdy rodzic absolutnie powinien ją przeczytać

Książka napisana w irytujący sposób, próbuje być kompendium wiedzy o wszystkim, tymczasem tematy są zaledwie bliźnięta. Strata czasu i pieniędzy

Książka napisana bardzo przystępnym językiem - czyta się ją szybko i przyjemnie. Bardzo dużo wartościowej wiedzy, więc warta przeczytania :)

• 2018
  • Montessori itp
  • 2020
  • Dziecko
  • 2018
  • 2019
  • Wychowanie dzieci

Dodaj cytat z książki Obudź w dziecku olbrzyma