Obudź w dziecku olbrzyma

Okładka książki Obudź w dziecku olbrzyma Mariola Kurczyńska
Okładka książki Obudź w dziecku olbrzyma
Mariola Kurczyńska Wydawnictwo: Edukacja Rodzicielska MK poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
Edukacja Rodzicielska MK
2019-01-01
2009-11-12

Jest kolejna świetna pozycja dla rodziców !
Pokazuje jak nakierunkować na dobre wychowanie i jakich błędów nie popełniać !
Sama łapałam się na niektórych rzeczach obecnych w moim domu których nie znosiłam .
I przyznaje racje autorce w Polsce mało mówimy o wielu kwestiach wychowawczych.
A jeżeli chcemy by świat był lepszy musimy zacząć go tworzyć od siebie ❤️
Wiec dla mnie książka 10/10.
+merytoryka
+świetne i obrazowe przyklady
+prosty język

Jest kolejna świetna pozycja dla rodziców !
Pokazuje jak nakierunkować na dobre wychowanie i jakich błędów nie popełniać !
I przyznaje racje autorce w Polsce mało mówimy o wielu kwestiach wychowawczych.
A jeżeli chcemy by świat był lepszy musimy zacząć go tworzyć od siebie ❤️
Wiec dla mnie...

+ za ćwiczenia oraz wyjaśnienie problemów związanych z brakiem ćwiczeń w ramach pewnych aspektów rozwojowych
Zachowaniom agresywnym u dzieci poświęcono tylko 3 strony, gdzie jak zwykle dowiedziałem się, że mam ograniczyć cukier i ekrany, z mojej perspektywy to trochę mało, bo dalej nie wiem, jak mam reagować i z czego wynikają te zachowania (jak tego cukru i ekranów nie ma).

Bardzo pomocny poradnik rodzicielski który mocno otwiera oczy, to nie jest książka która się przeczyta i odkłada na polkę- do niej się wraca, ma wiele cennych wskazówek a to od rodzica zależy jak tą wiedzę wykorzysta.

Przyjemna lektura o niekoniecznie łatwych i przyjemnych zagadnieniach

Przyjemna lektura o niekoniecznie łatwych i przyjemnych zagadnieniach

Świetna książka którą podpowiada rodzicom jak wychowywać dzieci i jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Bardzo pomocne wskazówki i mega porcja wiedzy. Polecam każdemu rodzicowi!

Niezwykle wartościowa, otwierająca oczy lektura, każdy rodzic absolutnie powinien ją przeczytać

Książka napisana w irytujący sposób, próbuje być kompendium wiedzy o wszystkim, tymczasem tematy są zaledwie bliźnięta. Strata czasu i pieniędzy

Książka napisana bardzo przystępnym językiem - czyta się ją szybko i przyjemnie. Bardzo dużo wartościowej wiedzy, więc warta przeczytania :)

Warto przeczytać ale niekoniecznie zgadzać się ze wszystkim.

Warto przeczytać ale niekoniecznie zgadzać się ze wszystkim.

• Dziecko
  • Poradnik
  • Posiadam - jeszcze nie przeczytane

Dodaj cytat z książki Obudź w dziecku olbrzyma