Obudź w dziecku olbrzyma

Mariola Kurczyńska Wydawnictwo: Bettermind poradniki dla rodziców
Bettermind
poradniki dla rodziców
2009-11-12

Świetna książka którą podpowiada rodzicom jak wychowywać dzieci i jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Bardzo pomocne wskazówki i mega porcja wiedzy. Polecam każdemu rodzicowi!

Niezwykle wartościowa, otwierająca oczy lektura, każdy rodzic absolutnie powinien ją przeczytać

Książka napisana w irytujący sposób, próbuje być kompendium wiedzy o wszystkim, tymczasem tematy są zaledwie bliźnięta. Strata czasu i pieniędzy

Książka napisana bardzo przystępnym językiem - czyta się ją szybko i przyjemnie. Bardzo dużo wartościowej wiedzy, więc warta przeczytania :)

• 2018
  • Wychowanie dzieci
  • Posiadam - jeszcze nie przeczytane
  • 2019
  • Montessori itp
  • 2018

Dodaj cytat z książki Obudź w dziecku olbrzyma