Rise in Wojkowice hell

Ridero
apokalipsa postapoo potwory sosnowiec survival komedia żabka biedronka
fantastyka, fantasy, science fiction
apokalipsa postapoo potwory sosnowiec survival komedia żabka biedronka

Limitowana powieść komediowa postapo napisana dla znajomych i rodziny. Żarty więc dotyczą kręgu osób, które występują w tekście, ale i nie tylko, bo humoru jest dużo. Akcja rozgrywa się na terenie Śląska, który jest mentalnie podzielony - na Prawdziwy i Zagłębiowski ;) Są więc opisane animozje bohaterów z różnych regionów, wplecione w fabułę. Jako osoba z kompletnie innego...

Uwielbiam! Szczególnie zakończenie ! No i moje ukochane Zagłębie 😂i odwieczna walka ze Śląskiem.

• 2020
więcej mniej