Recepta na szczęśliwe życie i udany związek

Okładka książki Recepta na szczęśliwe życie i udany związek Katarzyna Wolińska
Okładka książki Recepta na szczęśliwe życie i udany związek
Katarzyna Wolińska Wydawnictwo: How2 poradniki
poradniki
How2
2020-09-15
2020-09-15

Autorka książki zapomniała dopisać ze jej partner, a później mąż okazał się odmiennej orientacji, co po wyjściu na jaw spowodowało jej ucieczkę z instagrama, wraz z zebranymi „w prezencie ślubnym” pieniędzmi.

Nie polecam!! Dawno nie czytałam takiego gniota. To jest poradnik? Po ilu latach związku? 5?. Śmiałe tezy bez poparcia. Na pewno nie nadaje się dla osób, które chcą rozwiązać własne problemy. Książka trywialna, oderwana od rzeczywistosci. Poza tym pani dająca rady nie ma kończonego żadnego kierunku psychologicznego, nie jest terapeutą par. Jest po szkole specjalnej i technikum. Jest znaną naciągaczka, wykorzystującą własną chorobę. Tej pani już podziękuję.
Ebook kupiony z ciekawości. Pieniądze wyrzucone w błoto..

Ktoś chyba zapomniał przeczytać przed wydaniem. Pełno "porad", które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Książka tak na prawdę jest o niczym. Trochę w stylu ,, Chce ci się spać? to śpij". Szkoda pieniędzy na to "dzieło".

Trywialność tej "książki" wręcz poraża. Tyle samo można było dowiedzieć się lata temu z Bravo Girl.
Cale szczęście, ze książkę pożyczyłam a nie kupiłam bo żal by mi było pieniędzy. Ciekawa bylam treści bo to postać mocno kontrowersyjna z tego co ostatnio czytałam.
Wydawnictwo w opisie nazywa Katarzynę "zaradną". Podobno wyjątkowo dobrze poradziła sobie na zrzutce naciągając ludzi. Może powinna sie pochylić nad poradnikiem w tej dziedzinie bo ten już wydany prezentuje sie nadzwyczaj marnie.
Nie polecam.

Nigdy nie czytalam czegos gorszego. Nie bez powodu autorka usunela z tej platformy ebooka, i dodala na taka gdzie nie można dodawać komentarzy. Teraz moze dalej naciagac naiwne osoby , bo dlaczego nie . Pani katarzyna słynie z wyłudzania pieniędzy. Zaluje ze w ogole wydalam na ten gniot pieniadze.

Niestety niczego nowego się nie dowiedziałam. Stare oklepane teksty bez pomysłu, książka nieciekawa i niewciągająca. Porady niczym z bravo girl.

wstyd pani Katarzyno.

wstyd pani Katarzyno.

Nuda nie warta wydania pieniędzy. Totalny chłam.
Czy to ta Pani, która specjalizuje się z wyłudzaniu pieniędzy od darczyńców i spamuje celebrytów dla własnej popularności?

Nuda nie warta wydania pieniędzy. Totalny chłam.

Poradnik o niczym... brednie jak z Claudii czy Przyjaciółki... niech pani Kasia zajmie się napisaniem poradnika jak wyłudzać pieniądze na chorobę. w tym to jest dopiero dobra

Nie ma recepty na szczęście. Poza tym każdy ma inną definicję szczęścia. Z ciekawości zerknęłam i nie polecam poradników pisanych dla wszystkich przez osoby, które mają bardzo zawężony horyzont.

Lepiej kupić coś do poczytania podpartego wiedzą naukową. Tu jest jakaś kreacja, przewijająca się w odmętach Internetu, wałkowana od lat, słabo napisana do tego.

P.S. po nastu latach udanego związku nie odważyłabym się dawać złotych rad i recept na.

P.S. po nastu...

Katarzyna Wolińska Recepta na szczęśliwe życie i udany związek Zobacz więcej