Cathy Glass Wydawnictwo: HarperElement literatura faktu
literatura faktu
angielski
pedofilia opieka zastępcza

Na półkach: , , , ,

Kolejna i najnowsza książka Cathy Glass, znowu mówiąca o pedofilii i znęcaniu się nad dziećmi. Mocna i smutna, wciąga od samego początku i pozwala nieco utożsamić się z małym Oskarem. Na szczęście kończy się dobrze. Warto było przeczytać i z niecierpliwością czekam na kolejną książkę tej autorki, aby móc poznać losy jej rodziny i dzieci, którymi się opiekuje.

• 2020
  • Po angielsku