Where has mummy gone

Okładka książki Where has mummy gone
Cathy Glass Wydawnictwo: HarperElement reportaż
angielski
adopcja rodzina zastępcza demencja

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

Kolejna książka Cathy Glass, która także od razu mnie wciągnęła. Ta opowieść jest nieco inna od wszystkich, opisuje bowiem matkę dziewczynki, która jest chora na Alzheimera. Możemy zobaczyć, jak stopniowo choroba przybiera na sile i jaki wpływ ma zdrowie matki na jej córkę. Smutna książka, która jednak kończy się dobrze. Warto przeczytać.

• Przeczytane po angielsku
  • 2021
  • Z życia wzięte, problemy społeczne
  • Literatura faktu
  • Kindle
  • Rok 2019

Dodaj cytat z książki Where has mummy gone