Wyścig serca

Katarzyna Lemiesz Wydawnictwo: Wydawnictwo Feniks Cykl: Wyścig serca (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Feniks
Wyścig serca (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
2020-09-21

Nie dałam rady, dotrwałam do połowy książki, a to i tak było dla mnie za wiele. Ciągłe wyzwiska, bijatyki pomiędzy kobietą a mężczyzną. Główna bohaterka kojarzy mi się z czternastolatką, która dowiaduje się czym jest kobiecość, a potem wyżywa się na wszystkich dookoła. Nie mogłam zrozumieć toku myślenia autorki, ale może to wynika z faktu, że nie mam już dwudziestu lat.

Mam wrażenie że ta książka była pisana na czas. Autorka przez wszystkie wątki przeleciała bez chwili zastanowienia i czytało się to jak streszczenie, a nie pełnowymiarową książkę.

Dobrze opowiedziana historia dwójki młodych zbuntowanych ludzi z pasją i całym mnóstwem przygód tych dobrych i tych złych. Polecam 😎🤩

Fajna książka pokazuje że życie czasem potrafi zaskakiwać. Świetnie się czytało.

"Zemsta bywa brzemieniem, ale staje się jeszcze cięższa do zniesienia, gdy przeradza się w uczucie.."
___
„Była inna od dziewczyn, które znałem. Silna, twarda i nie dała sobie w kaszę dmuchać. Było w niej coś, co mnie pociągało. Może to, że mi się sprzeciwiała i miała zawsze swoje ostatnie słowo? Jeszcze jej pokażę, kto nad kim ma tutaj wadzę.”
___
„Wyścig serca” to debiut...

Rajciu.Już cieszyłam sięże jakaś fajna książka będzie.Odskocznia od mafii i innych.Szybkie samochody wyścigi....a tu ups....załamałam się na końcu.W momencie stwierdzenia zgonu(w tym przypadku 22.06)ciężko wybudzić się ze śpiączki po kilku tygodniach?("siedzę" w tym przeszło 20 lat) i nigdy z czymś takim się nie spotkałam.
Dajcie cenzora!!!!!

,,Wyścig serca” jest debiutem Katarzyny Lemiesz, który zainteresował mnie ciekawym opisem i fantastyczną okładką. Jednak oprócz ciekawej fabuły mam kilka zastrzeżeń, ale o tym później. Na razie poznajmy bohaterów.
Corin Jackson to pewna siebie dziewczyna, nie daje sobie dmuchać w kaszę, a jej sierpowy powali nie jednego faceta. Po śmierci swojego ojca Ignatiusa, który...

Corin to niezwykle odważna i pewna siebie dziewczyna, która nie boi się dokopać każdemu, kto stanie jej na drodze. Kocha wyścigi samochodowe, do pracy dojeżdża swoim ukochanym motocyklem, który otrzymała od zmarłego w tragicznym wypadku ojca.
O jego śmierć obwinia Johnny'ego Stylesa, bezczelnego, chamskiego i niezwykle pociągającego faceta, który kocha wyścigi, tak samo jak...

„Wyścig serca” to debiut Katarzyny Lemiesz. Więc przygotujcie się, że to nie tylko tytuł, bo cała książka od pierwszych stron to wyścig. Wyścig emocji, adrenaliny, akcji, zemsty, niebezpieczeństwa, samochodów, tajemnic, zdrad, przyjaźni i miłości. Oj tak! Akcja w tej książce pędzie w zawrotnym tempie i nie zwalnia do samego końca.

Mamy tu Corin pewną siebie, twardą kobietę...

Bardzo nie lubię pisać źle o książce. Jestem świadoma tego ile pracy musi włożyć autor w jej napisanie. Ale niestety książka prezentowana na zdjęciu była dla mnie drogą przez mękę.
Miałam dostać adrenalinę, niebezpieczeństwo, szybkie samochody, nielegalne wyścigi, pasje i namiętność a dostałam lekturę, którą miałam ochotę odłożyć.
Zacznę może od tego, że ta pozycja jest...

• Legimi
  • 2021
  • 2020
  • Patronat
  • Przeczytane 2020

Dodaj cytat z książki Wyścig serca