ROZWIŃ ZWIŃ

9788395190230
Ruch Chorzow sport Piłka nożna Krzysztof Pławecki Katarzyna Winkler Historia

więcej Więcej

Wstęp
Pierwszą książką Krzysztofa Pławeckiego była bajka dla dzieci „Niekrólewska wyprawa”. Z przyjemnością po nią sięgnęłam, w całości została napisana 16-zgłoskowcem i pozwoliła mi powrócić choć na chwilę do lat dzieciństwa. Teraz Autor znów zaskoczył swoich Czytelników. Napisał książkę „100 lat Niebieskiej Legendy” poświęconą historii klubu piłkarskiego Ruch Chorzów. W...

Dodaj cytat z książki 100 lat Niebieskiej Legendy