Czytamy sylabami. Nigdzie nie jadę!

Elisenda Roca Wydawnictwo: Debit literatura dziecięca
No hi vull anar!
Debit
No hi vull anar!
literatura dziecięca
2020-06-24

Opowiadanie "Nigdzie nie jadę!" to mała, cieniutka i bogato ilustrowana książeczka z serii "Czytamy sylabami", adresowana do dzieci w wieku +6lat, zachęcająca do samodzielnego czytania.
Książki z tej serii poruszają problemy, z którymi zmaga się każde dziecko, są więc idealne do wspólnego czytania z rodzicami i mogą być inspirującym wstępem do poważnych, wychowawczych...

Na półkach: , , , ,

Te książeczki, to jedyne, które znam, do wspomagania czytania sylabowego (czyli , że tekst jest dwojakiego koloru: czarnego i czerwonego), a które nie są parafrazą klasycznych bajek takich jak "Kopciuszek" czy "Czerwony Kapturek".

"Nigdzie nie jadę!" podejmuje temat lęku dziecka przed podróżą bez rodziców w nowe rejony. Pokazuje, że strach i kotłujące się myśli 'jak to...

• Martyna
  • Juliusz
  • Martyna i Juliusz
  • W rezerwacji
  • Recenzenckie

Dodaj cytat z książki Czytamy sylabami. Nigdzie nie jadę!