Po dwóch stronach

Wilbur SmithDavid Churchill Wydawnictwo: Albatros Cykl: Saga rodu Courteneyów (tom 17) powieść historyczna
Courtney’s War
Data 1. wydania:
2019-05-16
Jan Jackowicz
Albatros
Courtney’s War
Saga rodu Courteneyów (tom 17)
powieść historyczna
Jan Jackowicz

Okładka książki Łzy wojny Wilbur Smith, David Churchill
7,1
Łzy wojny Wilbur Smith, David...
Okładka książki Ghost Fire Wilbur Smith, Tom Harper
8,0
Ghost Fire Wilbur Smith, Tom H...

Polecam, świetna

"Po dwóch stronach" to lipcowa nowość Wydawnictwa Albatros i kolejna część rodzinnej sagi opowiadającej o losach Courtneyów. Stanowi ona bezpośrednią kontynuację historii opisanej w książce "Łzy wojny" (powieść autora można czytać bez znajomości pozostałych). Tym razem Wilbur Smith wspólnie z Davidem Churchillem zabierają czytelników w sam środek dramatycznych i burzliwych...

#337 - Po dwóch stronach - Wilbur Smith - Wydawnictwo Albatros

#90/52/2020

Książka miała swoją premierę 29 lipca 2020 roku i jest to 17 tom Sagi rodu Courteneyów. Ma ona 448 stron.

Jak zapowiada nam okładka - jest to "Epicka historia o miłości, której nie rozwieje nawet wojenna zawierucha".

Nie brakuje w tej powieści niespodzianek i zwrotów akcji.

Saffron Courtney w...

Dokończenie historii Saffron Courteney z książki "Łzy wojny" książka trzyma poziom pierwszej części przygód Saffron, zawiera bardzo drastyczne opisy ludobójstwa Nazistów, ale ogólnie oddaje bardzo dobrze klimat II Wojny Światowej, trochę niższa ocena spowodowana brakiem Afrykańskich klimatów z pierwszej części :).

Siedemnasty tom sagi rodu Courtneyów jest kontynuacją tomu piętnastego, „War Cry”. W obu wiodącym romansowym wątkiem jest miłość Saffron Courtney i Gerharda von Meerbacha. W „Courtney’s War” bohaterowie wspominają swoje pierwsze spotkanie w St. Moritz, wspólną Wielkanoc 1939 w Paryżu, rozstanie wymuszone przez wybuch wojny i wszystkie złe wiadomości, jakie się z tym wiążą....

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Egzemplarz recenzencki