Nasze marzenia o zmierzchu #3

Okładka książki Nasze marzenia o zmierzchu #3
Yuki Kamatani Wydawnictwo: Dango Cykl: Nasze marzenia o zmierzchu (tom 3) Seria: Kolekcja Kuri Dango komiksy
komiksy
Nasze marzenia o zmierzchu (tom 3)
Kolekcja Kuri Dango
しまなみ誰そ彼 (Shimanami Tasogare)
Dango
2020-05-29
2020-05-29
Kinga Zielińska
Dramat Okruchy życia Seinen Uczniowie/studenci Japonia Współczesność Realizm Psychologiczny

więcej Więcej

Genialna kreska i kadrowanie oraz rysunki. Mimika twarzy znaczy więcej niż tysiąc słów :) W tym tomie poruszane są jeszcze cięższe i jeszcze trudniejsze tematy niż w poprzednich. Przedstawione w genialny i bardzo przystępny sposób. To powinna być (znowu) pozycja obowiązkowa dla każdego żeby miał możliwość zrozumienia osób różnych od niego. Zdecydowanie polecam :)

Ten tom trzyma poziom poprzednich części. Tym razem głównym bohaterem jest Utsumi. Ten tytuł jest godny polecenia, ma bardzo oryginalną tematykę.

W końcu się przełamał i wyznał co czuje.

Taka nietypowa ta manga. Główny bohater co prawda długo się rozgrzewa, by nie być tchórzem, ale może o nie o niego tu chodzi? O_o

• Mangi
  • Manga