Opowieść o Vodimorze. Część V. Powrót Vodimore'a. Diabeł Tasmański

Okładka książki Opowieść o Vodimorze. Część V. Powrót Vodimore'a. Diabeł Tasmański Maciej Sobczak
Maciej Sobczak Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf Seria: Opowieść o Vodimorze fantasy, science fiction
Opowieść o Vodimorze
Wydawnictwo Poligraf
2020-06-05
2020-06-05
fantastyka fantasy sen sny walka dobro zło akcja.

To jest też filmowa książka, podobnie jak Tom I W klatce. Widać w niej kwintesencję myśli i filozofię pisania pana Macieja.
Nie czytałam więcej książek z tej serii, a jest ich 5. Zaczęłam od ostatniej. Jest w niej mistycyzm. Książka dla młodzieży. Pomysł na treść oryginalny. Nie przepadam za fantasy, ale tę książkę czytało mi się dobrze. Pewnie dlatego, że osadzona jest w czasach współczesnych. Zawsze chciałam pojechać na Tasmanię. W książce poczułam namiastkę tego co można tam zobaczyć.
Kolejne książki najwcześniej latem. Być może wybiorę znowu coś z książek Macieja Sobczaka.
aga

Dodaj cytat z książki Opowieść o Vodimorze. Część V. Powrót Vodimore'a. Diabeł Tasmański