ROZWIŃ ZWIŃ

Kropka i kreska

Okładka książki Kropka i kreska
Véronique CauchyLaurent Simon Wydawnictwo: Wyd. Kropka interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
28 str. 28 min.
2020-03-25
28 min.
Paulina Błaszczykiewicz

więcej Więcej

„Kropka i kreska” to książeczka podszyta uśmiechem. Nawet w tej mocno niebieskiej okładce, właściwie w użytym odcieniu niebieskiego, jest coś takiego, że od razu robi mi się wesoło. Lubię takie nieoczywiste i artystyczne tomiki, które poszerzają dziecięce horyzonty i są wyzwaniem dla wyobraźni dorosłych czytelników.

Gorąco polecam, urocza książeczka o przyjaźni i tolerancji, z bardzo ważnym przekazem, śliczna, niebieściutka, miła w dotyku... !

• 2020
  • Biblioteka 2020 Martyna
  • Samodzielne
  • Lit. dziecięca
  • 52 książki (2020)
  • Dla dzieci
  • Z biblioteki
  • Niemowlę

Dodaj cytat z książki Kropka i kreska