Okładka książki Anne of Green Gables/Ania z Zielonego Wzgórza. Adaptacja klasyki z ćwiczeniami do nauki angielskiego
Lucy Maud Montgomery Wydawnictwo: Edgard inne
inne
Edgard
2020-02-26
2020-02-26
angielski nauka języków język obcy

Okładka książki Angielski. Pisz OBŁĘDNIE! Marcin Frankiewicz, Katarzyna Oliwia Piątek
Ocena 10,0
Angielski. Pis... Marcin Frankiewicz,...
więcej Więcej

Przyjemnie było wrócić na Zielone Wzgórze. Ta pokrzepiająca, piękna opowieść, która oczarowała mnie w dzieciństwie, sprawiła, że ponownie znalazłam się pod jej urokiem.
Super wydanie, bardzo pomocne w nauce angielskiego, polecam, bo to sama przyjemność.

Nie przeczytałam "Ani..." jako mała dziewczynka, więc nadrobiłam teraz... po angielsku :) I znów poczułam się dzieckiem! :)
PS. Książkę pod względem językowym czytało się super, słowniczek na marginesie w pełni wspiera czytelnika w zrozumieniu tekstu, a dodatkowy słownik na końcu jest wsparciem, kiedy jakieś słówko wyleci z głowy.

Powrót do dzieciństwa! Piękna, ciepła powieść,pełna humoru i wzruszających postaci. Fantastycznie, że można czytać w oryginale i jednocześnie ćwiczyć język. Idealny pretekst do powrotu do ulubionych książek młodości:)

Uwielbiam Anię z zielonego wzgórza. Przyjemna powieść dzięki której uczymy się angielskiego.

Super książka, kupiłem dla mamy jest zachwycona :)

• Przeczytane po angielsku
  • Posiadam - e-book
  • Chcę kupić
  • Ania z Zielonego Wzgórza
  • 2020
  • Domowa biblioteczka (nieprzeczytane)