Najfutbolniejsi. Tajemnica śpiących sędziów

Roberto Santiago Wydawnictwo: Finebooks Cykl: Najfutbolniejsi (tom 1) literatura dziecięca
Finebooks
Finebooks
Najfutbolniejsi (tom 1)
literatura dziecięca
2014-01-01

Bardzo dobra ksiązka. Super obrazki. Fajnie, że tematem książki jest liga juniorów
Polecam

Mój pięcioletni synek wybrał tę książkę w bibliotece i tak zaczęła się nasza wspólna przygoda z Najfutbolnijszymi. Ta część jest bardzo fajna, zabawna i ciekawa. Codziennie czytaliśmy ją na dobranoc, bo w trakcie dnia sięgaliśmy po coś innego. Jednak tej książce syn jest wierny i zawsze prosi o kolejne rozdziały. Najlepszym atutem tej książki są jej bohaterowie. Takie...

Niezły temat na film/serial dla dzieci
edit: został takowy nakręcony

Dla dzieci 7+ (zarówno dla chłopców jak i wysportowanych dziewczynek ;-) )

6 gwiazdek dla tego, że na początku książka sie dłuży. Ale potem akcja się rozkręca. Zakończenie na pewno zaskakujące.

Chyba sięgniemy po kolejną część.

Stała się ulubioną książką mojego dziewięciolatka. Długo zachęcany do książki, rozpoczął, bo spodobały mu się ilustracje. Ucieszyłam się, kiedy poprosił o kolejne tomy. Teraz czytamy razem, ja pożyczam od niego.

Animacja godna Oscara, podobna trochę do japońskiej mangi. Miłośnicy ilustrowanych książek będą zachwyceni, dzieciom również się bardzo spodoba. Ciepła książka, senna atmosfera małego prowincjonalnego miasteczka, gdzie ludzie się znają i wspólnie przeżywają przygody w swoim małym gronie.

Totalna nowość na polskim rynku wydawniczym, tak dobrej pozycji jeszcze nie było. Nie mówię tylko o jakości wydania, ale również o ilustracjach i tekście. Wspaniała trylogia, genialna.

• Dla dzieci
  • Dziecięce
  • Dzieciowe czytanie
  • Wiktor 2021
  • 2020

Dodaj cytat z książki Najfutbolniejsi. Tajemnica śpiących sędziów