Zemsta Mnicha

Janet Farell Wydawnictwo: Edipresse Kolekcje Cykl: Przygody Jessiki Bannister. Historie z dreszczykiem (tom 17) powieść przygodowa
Der schwarze Mönch der Rache
Anna Just
Edipresse Kolekcje
Przygody Jessiki Bannister Historia z dreszczykiem Zemsta Mnicha
Der schwarze Mönch der Rache
Przygody Jessiki Bannister. Historie z dreszczykiem (tom 17)
powieść przygodowa
Anna Just
Przygody Jessiki Bannister Historia z dreszczykiem Zemsta Mnicha

Według mnie przygody Jessiki Bannister z tomu na tom stają się coraz lepsze. Jak zwykle mamy nowe zagadki do rozwiązania. Nie mogę niżej ocenić tej książki ponieważ bardzo mnie wciągnęła.

zapraszam do mojej recenzji na yt. Trochę chaotyczna ale miejmy nadzieje że sie Wam spodoba;-)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Rany, jak bardzo w tej części irytowała mnie nasza dziennikarka to jeszcze od pierwszego tomu nie było. Poważnie zastanawiam się nad czytaniem kolejnych tomów, mam nadzieję, że nasza dziennikarka będzie rozwijać się w innym kierunku. Jednym z plusów tego opowiadania jest to iż tym razem nie jest wspomniane dzieciństwo Jessici, czy to jak dostała pracę w gazecie. Niestety...

• 2019
  • Seria: Przygody Jessiki Bannister