Świat według Romy

Okładka książki Świat według Romy
Halina Lizak Wydawnictwo: Wydawnictwo NowoCzesne Seria: Poza Matrix literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Poza Matrix
Wydawnictwo NowoCzesne
2019-10-16
2019-10-16

więcej Więcej

Świat wg Romy, to fascynująca opowieść, godna polecenia dla każdego wnikliwego i uważnego czytelnika. Interesujący język i urokliwa atmosfera stworzona przez autorkę, daje nam poczucie, że znamy bohaterów Tarasina od zawsze, co dodatkowo sprawia, że chcemy uczestniczyć w ich losach.
Główna historia książki jest tylko pretekstem do przekazania najważniejszej esencji...

Czy przywiązujecie wagę do symboli i niezwykłych zbiegów okoliczności? Wierzycie w jakąś wyższą siłę, która kieruje naszym życiem? Książka, o której chcę dziś napisać, utrzymana jest w ezoterycznych klimatach. Opowiem wam dlaczego zwróciłam na nią uwagę i co mnie w niej zainteresowało. Panie i Panowie dowiecie się jak wygląda "Świat według Romy".

Fabuła
Roma i Jeremi to...

Moja opinia na: https://takieksiazki.blogspot.com/2019/11/halina-lizak-swiat-wedug-romy.html

"Świat według Romy". W zasadzie nawet po przeczytaniu tej książki, odczekaniu dwóch dni i głębszym zastanowieniu się o co w niej chodzi, nie jestem w stanie w pełni odpowiedzieć na to pytanie. Powiedzieć, że cała ta książka była nietypowa to niemalże tak samo jak powiedzieć, że księżyc jest daleko. Fakt, jest w tym trochę racji, jednak nadal brak tu precyzji.
Halina Lizak...

Dodaj cytat z książki Świat według Romy