Kalendarz księżycowy na lata 2019-2022

Okładka książki Kalendarz księżycowy na lata 2019-2022 Johanna Paungger, Poppe Thomas
Okładka książki Kalendarz księżycowy na lata 2019-2022
2018-01-01
2018-01-01
Roman Nacht
Kalendarz księżycowy na lata 2019-2022 życie w harmoni z rytmami księżyca

Okładka książki Kalendarz księzycowy na lata 2023-2026 Johanna Paungger, Thomas Poppe
Kalendarz księ... Johanna Paungger, T...
Okładka książki Uniwersalny kalendarz księżycowy. Jak w pełni wykorzystać rytm księżyca w swoim życiu Johanna Paungger, Thomas Poppe
Uniwersalny ka... Johanna Paungger, T...
Okładka książki Ogród tętniący życiem Johanna Paungger, Thomas Poppe
Ogród tętniący... Johanna Paungger, T...

Świetna książka dla tych, którzy wiedzą i przyjmują, że Księżyc ma na nas i nasze środowisko wpływ. Dla tych, których interesuje życie bliżej natury. Porady nie tylko dla ogrodników, ale też tych, którzy interesują się zdrowym stylem życia, właścicieli roślin pokojowych, rolników i gospodyń domowych. Świetnie, bardzo przystępnie napisana. Z kalendarzem księżycowym, który pomoże nam wiedzę wprowadzić w życie. Bardzo polecam!!

Rewelacyjna ksiązka jak zyc w zgodzie w harmoni z fazami Księżyca.

*Dla osob, ktore dopiero zagłebiaja sie w te wiedze o fazach i wpływie Księzyca na nas, nasze decyzje i działanie natury:)

Wiedza, ktora w obecnych czasach jest mniej uzywana, bo otrzymalismy "ułatwienia", bo jest "postęp" a po przeczytaniu tej ksiazki, mam wrazenie ze sie cofamy i te "ułatwienia" wręcz nam szkodzą.

Tyle zapomnianych ziół ktore napotykamy codzinnie, a posidają magiczna leczniczą moc, zamiast uzywania gotowaej chemii z apteki, ktora tylko tłumi objawy.

Zodiaki księzycowe maja ciekawe własciwosc.

Księzyc przybywajacy ubywający - dla mnie mega wiedza!
i pomyslec, ze np. Majowie z tego korzstali, Sokrates! ba nawet Jezus działał wg rytmu Księzyca, tylko ludzie tego nie rozumieli.
Post - jego data nie jest przypadkowa.

i wiele innych ciekawostek, ktore pozytywnie wpłyną na Twoje zycie i świadomosc:)

Wręcz mozna z niej korzystac nawet po 2022, bo to dotyczy tylko tego, ze z tylu mamy tabele w ktorej opisany jest kazdy dzien, miesiac do roku 2022 jaki Księzyc wystepuje danego dnia oraz pełnia i now.:)
Ale to mozna sledzic na biezaco w internecie, a jak juz samemu jest sie mocno w temacie to tez sie ogarnie:)

Pooolecam!

Rewelacyjna ksiązka jak zyc w zgodzie w harmoni z fazami Księżyca.

• Z. Niemcy
  • Inspirujace
  • Z. Austria
  • Albumy, przewodniki, poradniki
  • Przyroda i ekologia
  • Przeczytane 2019
  • Z polecenia do kupienia ...

Dodaj cytat z książki Kalendarz księżycowy na lata 2019-2022