Beata Pawlikowska Wydawnictwo: Edipresse hobby
Edipresse
język obcy - francuski
hobby
język obcy - francuski

GE-NIA-LNE! Polecam absolutnie każdemu, kto chce DOBRZE nauczyć się języka.

Nie mogę ocenić skuteczności tego kursu językowego, bo zajrzałam do niego zaledwie kilka razy i francuski nadal jest dla mnie czarną magią. Mimo to jestem bardzo na tak!

Miałam już styczność z kursami językowymi Beaty Pawlikowskiej i chociaż przez własne lenistwo żadnego języka obcego nie opanowałam perfekcyjnie, to trochę z tych kursów wyniosłam.

Podoba mi się, że...

„Praktyczny kurs języka francuskiego” Beaty Pawlikowskiej to ciekawe rozwiązanie, jeśli chodzi o naukę języka. Jest to na pewno o wiele lepsze niż wkuwanie tysięcy słów bez kontekstu. Autorka postarała się połączyć tu dobrą zabawę z nauką i nawet się jej to udało. Jednak sądzę, że nic nie zastąpi żywego nauczyciela, który wychwyci błędy, na które sami nie zwrócimy uwagi i...

“… Nigdy w pełni nie zrozumiesz jednego języka, dopóki nie zrozumiesz co najmniej dwóch.” ( Geoffrey Willans )

Nauka języków obcych może być zabawą i procesem przynoszącym wiele korzyści i radości. Jednak wszyscy potrzebujemy od czasu do czasu, trochę inspiracji. Gdy na drodze staną jakieś trudności, to trudno pozostać optymistycznie nastawionym i w takich chwilach przyda...

Dodaj cytat z książki Praktyczny kurs języka francuskiego