Sekret Amishy

Świat Książki
The Storyteller's Secret
literatura piękna

Oficjalne recenzje i

Jeśli chcesz być szczęśliwy, zajrzyj do swego wnętrza

[ 1 ] Link do recenzji

"Życie to kara, a czas spędzony na ziemi jest pokutą." str. 436

Amerykanka, ale Hinduska z pochodzenia, która cierpi na bezpłodność, udaje się do kraju przodków, aby odkryć mroczne tajemnice rodzinne, zapowiada się ciekawie, ale potem gdy zaczynają się wspomnienia rodzinne, robi się nudno, odłożyłem ebooka.

Miniony rok zakończyłam lekturą "Sekretu Amishy"autorstwa nieznanej mi do tej pory Sejal Badani i nie żałuję. Po dłuższym okresie czytania thrillerów potrzebowałam chwili wytchnienia, a jest coś niezaprzeczalnie kojącego w tak zwanej kobiecej literaturze, zwłaszcza takiej, która niesie ze sobą historię nie jednej, a trzech kobiet, połączonych więzami krwi.

"Sekret...

Piękna historia o relacjach rodzinnych, przyjaźni, pragnieniach, marzeniach, smutku i oczywiście miłości. Serdecznie polecam tę powieść oraz poprzednią "Ślad po złamanych skrzydłach". Taki ślad znajdziemy też w Lenie. Przyjemnej lektury!

• E-book
  • Chcę kupić